Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Gaz & Karın Ağrısı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Karın ağrısı
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumKarın ağrısı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
özge deniz Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 155
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı özge deniz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Karın ağrısı
    Gönderim Zamanı: 27 Ara 2017 Saat 22:27
Merhaba doktor bey

Oğlum 7.5 yaşında. Eskiden beri ara ara karın ağrısı oluyor. Geçen haftalarda bir kere okulda kendini ağrıdan yere atmış. Sonraki gün de ağrıyınca doktora götürdük. Kan tahlili ve idrar tahliline bakıldı normal. Ultrasonla karnına bakıldı. O da normal. Sonra doktor kurt olabilir diye andazol yazdı. Ben de kurt olmasına dair başka hiçbir belirti olmadığı için size sormak istedim. Kurt olsa başka belirtiler de olması gerekmez mi. Bu konuda eski maillerinize de biraz baktım. O belirtilerin hiçbiri oğlumda yok. Yine de andazol kullanayım mı. Bu arada 2 haftadır doktora gittiğimizden beri karın ağrısı olmadı.

Düzenleyen özge deniz - 27 Ara 2017 Saat 22:33
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.