Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Gaz & Karın Ağrısı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - her gun karın ağrısı
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumher gun karın ağrısı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
febaa2 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1711
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı febaa2 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: her gun karın ağrısı
    Gönderim Zamanı: 30 Ara 2017 Saat 12:13
Hocam Merhabalar umarım iyisinizdir kızım 9.5 yaş 26 kg  boyu 136 cm bebekliginden beri iştahsızlık bir cocuktu ama simdi uzun suredir sabah kalkimca yada yemek yiyince midem agriyor diyor yemegi zaten sevmediginden pek ciddiye almiyordum ama artık sik sik soyluyor haftada 6 gun spor yapiyor doktora gotursem de bunlari anlayacak doktor nerdeee siz ne dusunursunuz ben zorla hep besleyici şeyler yediriyorum yumurta et sut balik tavuk ağırlıklı besleniyor kan degerlerine batırdım bir düşüklük yada normal olmayan bir durum kan degerlerinde yoktu degerli fikirkerinizi bekliyorum ne yapacağımi sasirdim artik saglikli mutlu huzurlu yillariniz olsun inşallah Allah razı olsun sevgiler
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ara 2017 Saat 20:24
Spor esnasinda, karin adalelerini zorladigi icin olabilir. Ameliyatlik bir durum, bu kadar uzun surmez..
Sirt ustu yatarken, oturur duruma gecer gibi yaparken agri olursa, kesin adele agrisidir.   

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 30 Ara 2017 Saat 20:27
Yukarı Dön
febaa2 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1711
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı febaa2 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ara 2017 Saat 00:52
Hocam cevap için teşekkür ederimyalnız spora başlaMadan öncede sık sık sebepsiz midem ağrıyor diyordu dediginiz durum oluyor örneğin göğüs kafesi her antreman sonrası o gün kelebek yüzdüyse ağrıyor haklısınız ama mide biraz farklı gibi hissediyorum enzim eksikliği vb yada sindirim de bir sıkıntı olabilir mi nasıl asacagim bu durumu değerli fikirlerinizi bekliyorum sagolun
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Oca 2018 Saat 20:01
Oyle hastaliklardan biri bile olsa:  gelisme geriligi, anormal kivam ve gorunuste kakalar  olur.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.