Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Emzirme & Süt & Ek Gıda & Yemek
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - süt alerjisi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumsüt alerjisi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
pinarisu Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 14
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı pinarisu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: süt alerjisi
    Gönderim Zamanı: 17 Şub 2018 Saat 21:59

Merhabalar hocam 34 hafta doğumlu düz 83 günlük kro 42 günluk kızım var . gecen hafta ishal oldu çokça mukus vardı kakada.adojen virüsü pozitif ve kakada redüktan madde 3 cıkmıs. Doktor laktoz intelörars ve süt alerjisi olabiliır dedi. Ben yıkıldım. Kızım iştahlı hasta olduğunda da emdi.  4 kez sulu kaka yaptı sürekli emzirmemi tavsıye ettı doktor. bebegim 3 gün iyidiama son 2 gün karnı cok ağrıyor.kırmızı et ağırlıklı beslenmıstım . Doktor maflor ve fıtıl verdı . fitil sanırım kızıma alerji yaptı. Sırtında döküntü oldu yada  gerçekten alerjik mı ete süte anlamadım.kızım cok huzursuz. Benzer sorulu yazılarınzı okudum kızım gak meme guk memede sürekli. Cok agliyor bedeni hareket ettirnce rahatlıyor.spor yaptırnca .kilo alımı doktorlara göre iyi. İlk basta doktorumuz kilo aliıyor ama nasıl sut alerji olur dedi ama bizi .alerji doktoruna yonlendirdı . gittiğim doktor bu arada doçent ve özel hastanede.esim alerji doktoruna götürmedi bebeğimizi yine delecekler diye .ayrıca kızımın troidi 6 larda çıkıyor. Topuk kanında aranmadık ve sarılığımız devam ediyor. Lütfen yorumlarınızı bekliyorum.biz ne yapalım alerji doktoruna gidelim mi ?  ne yapmalıyım lütfen yardım edin..yemin ederım iştahım kalmadı. Yemeden kesildim ..bu bebek niye agliyor sürekli

dogum kilosu 2415gr hastane cıkıs 2185gr

1.ay 3200gr

2,ay 4100gr

Su an 4700gr

Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Şub 2018 Saat 06:33
Bu yasta; KESINLIKLE, Laktoz intoleransi olmaz... Turkiye'nin  CAHIL cocuk doktorlari bakalim bunu kac
senede ogrenebilecekler..
Turk doktorlari her cuvalladiklari, teshis koyamadiklari vak'aya; Allerji ve genellikle de "Sut allerjisi" derler.
Bu ahmaklari ciddiye almayin... 
Hicbir sey yapmayin, eskisi gibi besleyin.. Yedigi bir gidadan mikrop kapmis, basit bir "ishal" gecirmis..
Hic doktora gitmese idiniz, bunlar basiniza gelmezdi. Turk doktorlari, sirf faturayi  sisirebilmek icin,
"Habbeyi kubbe yaparlar"... Hala ogrenemedinizmi??? 
Durup dururken basiniza is almissiniz.. 

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.