Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - bronşit
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

bronşit

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
suatipeks Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 8
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı suatipeks Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: bronşit
    Gönderim Zamanı: 10 Nis 2018 Saat 11:42
merhabalar hocam 8,5 aylık bir kızım var 1 ay önce öksürük burun akıntısı ve biraz ateş ile dr gittik bronşit dendi. 3 gün buhar ve iğne tedavisi ile düzeldi gibi. 3 gün önce burun akıntısı ile gittik film çekildi ciğerlerinde biraz var denerek klamer ve bricanly yazıldı kullanıyoruz kızımın keyfi yerinde ama sırtı çok terliyor. ne yapmamızı tavsiye edersiniz 1 ay içinde iki kez oldu acaba astım olur mu hangi aşamada hastaneye gitmek gerekiyor nelere dikkat edip neler kullanmak gerekiyor? ve bir sürü soru hocam öneriniz nedir saygılarımla
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Nis 2018 Saat 18:34
Tipik bir sahtekar Turk cocuk doktoru...Bu sahtekarlara gore, Grip diye bir hastalik yoktur, her oksuren cocuk
 ya Astim, ya da, Bronsittir..
Yapilan tedavilen tamami sahtekarliktir, ve sadece goz boyamaya yarar.. Zaten kendiliginden duzelecekti..
Siz ve bu sahtekar doktorlar, bir cocugu Astim yapamazlar.. Zaten onlara gore her oksuren, Astim'dir..
Siz bu Turk doktorlarina dikkat edin..
Benim bu konuda yazdiklarimi iyi okuyun...
Verilen ilaclarin hicbirini kullanmayin... Yoksa, bu sahtekar doktorlardan pacanizi kurtaramazsiniz. 

O Allahin geri zekalisina bir sorun bakalim, Astim ve Bronsit'in Rontgen bulgusu ne imis??? 

Yukarı Dön
suatipeks Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 8
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı suatipeks Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Nis 2018 Saat 17:41
ilk gidişimizde başka dr klamer bricanly iburamin yazdı tereddüt edip iyi dr olduğunu duyduğumuz dr gittik
 o ilaçları kullanmayın diyerek 3 gün buhar ve iğne yaptı bu sefer de başka bi dr kalemer ile bricanly yazdı. 
yani 3 dr ikisi aynı biri farklı uygulama hocam Confused burun akıntısı için ve rahatlaması için cold mix kullanalım mı bu durumda yada cold mixi ne zaman kullanalım

Düzenleyen suatipeks - 11 Nis 2018 Saat 17:48
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Nis 2018 Saat 19:50
Sadece; Limonlu bal, Serum fiz ve Cold Mix kullanin.. Gerekirse, ilaveten sicak su buhari uygulayin.   
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.