Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Düşmeler & Çarpmalar & Yaralanmalar ve Ortopedi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - bebeğim kafa arkası düştü.
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumbebeğim kafa arkası düştü.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ayşegülberk Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ayşegülberk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: bebeğim kafa arkası düştü.
    Gönderim Zamanı: 02 May 2018 Saat 18:25
    • kadir hocam mrb.bu soruyu sorabilmek için üye oldum.14 aylık bir oğlum var yeni yeni sürüyor.çantama oyuncak için bakarken(hemen dibindeydim)nasıl oldu anlamadım işin kötüsü görmedim de sırt üstü yere düştü ve kafasını çarptı(parkeye)2 saat oldu herhangi bir anormallik yok kusmadı da hastaneye götürsem hemen tomografi isteyeceklerini düşündüğümden götürmek de istemiyorum ama çok huzursuzum.acaba kafa arkasından darbe alması kötü etkilemiş midir ne yapmalıyım sizce?bir yanım düşmeden çocuk büyümez diyor diğer tarafım çok endişeli.bana yardımcı olur musunuz.CryCry 
can oğlum bal oğlum benim oğlum...
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 May 2018 Saat 19:25
Ev ici dusmelerinde, isterse yataktan dussun, hicbir sey olmaz..
Bu yasta bingildak hala kemiklesmemis oldugundan, kafa tasi son derecede esnektir, hicbir sey olmaz.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.