Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - CRP yuksek WBC dusuk
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

CRP yuksek WBC dusuk

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ZehraEylul Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 17
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ZehraEylul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: CRP yuksek WBC dusuk
    Gönderim Zamanı: 19 May 2018 Saat 22:51
Hocam cok cok zor durumdayim.Esimle ve annemle tartismaktan biktim.
2,5 yasindaki kizim krese  basladi.ilk hastalığımızi dun yasadik.Ateşi  39,5 ve cok halsizdi.Bugun doktora goturduk.Bademcikler asiri sis dedi. Kulaklar temiz. Özellikle  kan tahlili istedim.
WBC 8.55 referans: 6-17.5
CRP  19.07 referans: 0.1-2.8

Antibiyotik  yazdi.Augementin,Iburamin Zero,Calpol.
Kullanmak istemiyorum.Wbc dusuk ama Crp yuksek.Sastim kaldim
Sizden gelen cevaba gore hareket  edeceğim.Umarim mesajimi gorursunuz. Heyecanla bekliyorum  hocam 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 May 2018 Saat 06:24
Eski mailleri okuyun. Artik bu tip suallere cevap vermeyecegim.. 
isin cilki cikti!!! 
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ZehraEylul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 May 2018 Saat 10:35
Hocam tum maillerinizi  en az 10 kere okudum.
Virus ise antibiyotuk yok onu anladim.WBC dusukse virustur,bakteri degil.Onu da anladum.Ama Crp yi anlamadim gitti.Haklisiniz,herjese tek tek yazamazsınız. Ama evlat iste hocam. Emin olamiyoruz😢Biktim bu her balta antibiyotik  yazan doktorlardan.Bir fdaja sormam soz hocam.Kullanmazsan ilerler,antibiyotik  sart cunku CRP yuksek dedi.Ne yalicagimi sasirdim
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ZehraEylul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 May 2018 Saat 16:33
Cok kisa bir cevaba bile raziyim hocam.
Kullanin veya kullanmayin demeniz yeterli.
Cok tesekkur  ederim  simdiden
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 May 2018 Saat 19:28
Sayfanin sag-ust kosesinde, "Kirmizi seritin altinda",  "Gelismis arama" var..
Oraya girin, CRP yazip, aramayi tiklayin..
Cikan sorularin altinda, "mavi yazili kisimda", benim cevaplarim var.. hepsini okuyun.. 
VE GORUN, KAC DEFA SORULMUS!!
NOT: "ultrason" da icindeki {aso}  kelimesi nedeni ile bu gruba girmis onlari okumayin. 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 20 May 2018 Saat 19:31
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.