Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Boyun tutulması
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Boyun tutulması

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
yaksu Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 434
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yaksu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Boyun tutulması
    Gönderim Zamanı: 04 Haz 2018 Saat 00:36
Merhaba Kadir bey boyun tutulması için tavsiye edebilceğiniz birşey varmi emziriyorum bunu da belirteyim sağlik ocagina gittim thermo rheumon ve ibofren verdi kullandim hafifledi fakat tekrar artti bugün 5.gün. ısı bandi aldım o iyi geldi gibi. Çocuklarim da küçük fena ağıriyor bazen örneğin şu an sağ sol yapamiyorum
 Ara ara oluyordu fakat ilk defa bu kadar uzun sürdü ve ağrı şiddeti de fazla.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Haz 2018 Saat 08:07
Kuru-sicak kompres yapin.. (Havluyu utu ile isitin) 
Gunde:3x1 Novalgin tablet alin. 
Yukarı Dön
yaksu Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 434
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yaksu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Haz 2018 Saat 04:27
Kremleri kullanmayı şu an itibariyle birakiyorum 5 gün oldu etkisi gecince agri ve tutulma tekrar başliyor
Kuru sıcak kompres yapacağim
Hocam bebek emzirdiğim için nivalgin sıkıntı olmaz mi prospektüste şoyle yaziyo Emzirme sırasında NOV ALGİN ile tedavi edilmeniz gerekiyorsa, bebeği anne sütüne geçen metamizolden korumak için, süt vermeyi bırakmanız gerekir.
NOV ALGİN kullandıktan sonraki 48 saat boyunca da bebeğinizi emzirmeyiniz.

https://kt.ilacprospektusu.com/ilac/11207-novalgin-500-mg-tablet-kt
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Haz 2018 Saat 06:47
Bosverin, sute gecen miktar, cok azdir.. Misal: 50 kilo bir anne, 1gram Novalgin alsa, 1 KILO sute:20mg gecer.
100 ml sute: 5mg gecer.. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.