Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kilo alımı
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilo alımı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Eceyuksel Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 160
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Eceyuksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kilo alımı
    Gönderim Zamanı: 31 Ağu 2018 Saat 09:21
İyi günler hocam .kızım temmuz 2015 doğumlu. Boyu 95 kilosu 12.800. Bir yıl önce de aynı kilodaydi. Tedirgin oluyorum sizce ne yapmalıyım? 

Ayrıca 10 gündür bir öksürüğü var .ilk hafta geçmesini bekledim daha da ilerledi hastaneye götürdüm Dr klavunat 400 verdi 5 gün kullandım bronşit dedi ve ventolin combivent verdi . Öksürüğü balgamli ve çok kaba. Geniz akıntısı var tuzlu su kullanıyorum .Pekmez veriyorum. Antibiyotik vermek hiç istemedim bronşit deyince tedirgin oldum mecbur 5 gün verdim. Sizce şimdi ne yapmaliyim?

Düzenleyen Eceyuksel - 31 Ağu 2018 Saat 09:25
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ağu 2018 Saat 18:36
Biraz eski yazilanlari okumaniz lazim… 
1- Yuz bin kere anlattigim gibi: ATES + Agizda pis KOKU + Dilin tamamini kaplayan PAS tabakasi yoksa; ASLA Antibiyotik gerekmez..
2- Yukardaki arazlardan biri dahi olmadiginda, Grip geciriyor demektir…. Turkiye'deki hastane doktorlari o 
kadar AHMAK insanlardir ki; ASLA Grip teshis etmezler..
3- O yuzden, Klavunat hic etki etmedi…  (Sahtekarligin 1. Safhasi)
4- Ikinci gittiginizde, ne demesini bekliyordunuz???  "-Ozur dilerim, yanilmisim, grip imis." mi diyecekti??
Hemen; Ventoli ve Combivent'i dayadi  (Sahtekarligin 2. safhasi)… 
Sahtekarligin 3 Safhasini cok iyi ogrenin.. VE etrafiniza da anlatin.
5- Pekmez'i; ne HALT etmeye veriyorsunuz???  Nerede okudunuz??? Saf Glikoz verip cocugun seker
 metabolizmasini alt ust ediyorsunuz..

Okuyacaksiniz… Bunlar  sahtekar Turk doktorlarinin uyguladigi en meshur yontemlerdir.. Siz bilincli
 olmadiginiz surece, bu assagilik sahtekarlar sizleri devamli bu sekilde dolandiracaklardir…
O doktor musveddesine bir sorun bakalim; hic grip teshis etmismi???  Eskiden her oksurene, astim
 diyorlardi, simdilerde dilleri bir yerlerine girdi, Bronsit, Bronsiolit veya zaturre baslangici gibi son derecede
 aptalca teshisler koyuyorlar.. 
Okuyun!!!

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 31 Ağu 2018 Saat 18:38
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.