Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Gaz & Karın Ağrısı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Karın ağrısı ve sıkça gaz çıkarma
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumKarın ağrısı ve sıkça gaz çıkarma

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
GurbetEkin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 43
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı GurbetEkin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Karın ağrısı ve sıkça gaz çıkarma
    Gönderim Zamanı: 26 Şub 2019 Saat 00:43
Hocam iyi calismalar. 56 aylık kizim sürekli karın ağrım var diyo ve fazlaca gaz çıkarıyor.İstahsiz ve yemek ile pek arası yok. eskiden bu kadar iştahsız değildi.simdi masaya oturunca karın agrisindan bahsediyor.sizce ne yapmaliyiz.hastaneye gotursemmi.goturursem ne gibi tetkikler yaptirmaliyim.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Şub 2019 Saat 02:37
Dogum kilosu..
Simdiki kilosu.
Bir gunde (ortalama) yedikleri ve miktarlari..????

Yukarı Dön
GurbetEkin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 43
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı GurbetEkin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Şub 2019 Saat 21:54
Doğum kilosu 4100 gr.40+6 haftalik normal doğum.
Suanki kilosu 19.8.
2 ay once 21 civariydi kilosu .
Bugün kahvalti etmeden okula gitti.okula öğlen 12.30da gidiyor.
Okulda saat 2 gibi yarim kase çorba ve  çeyrek pogaca  yemiş.aksam hicbirsey yemedi.meyve su dahil hicbirsey yemedi bi saate kadar.Evde puding  vardi istedi ama vermedim.

Normal de ben yedirmezsem zorlamazsam ısrar etmezsem yada herhangi biseyle tehdit etmezsem kendisi yemiyor.ozellikle 2 gündür bunların hic birini yapmıyorum oda yemek yemiyor.
Allah rızası için yardım edin hocam.

Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şub 2019 Saat 03:38
4,5 yas civari: 16,5 kilo olmasi lazim.. 
Gunde en az: 600ml sut/sutlu gida aldigindan emin olun, en az 1 kuru kofte kadar etli gida verin ve birazda
 meyva yesin. Kisitlamayi bu gidalar disindakilerde yapin. 

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.