Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Çocuk Hastalıkları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Rota ...
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumRota ...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
orhantugba Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 349
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı orhantugba Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Rota ...
    Gönderim Zamanı: 04 Mar 2019 Saat 18:41
Hocam 3 yaşındaki oğlum rota geçiriyor ... kusma ve ateşle başlayan ishalle devam eden ishalle birlikte kusmanin kesilmemesinden anlayıp test yaptırıyorum rota antijeni pozitif ... kusmanin çok dirençli olduğu 2. Gecesi serum aldı hastahanenin acilinde... sormak istediğim ateş yok şuan çok şükür ... ama aşırı bir iştahsızlık mecvut hocam ... aşırı iştahlı bir çocuk olduğu için tuhafıma gidiyor ... bugün 5. Günümüz... doktorumuz zinco verdi bide 60 liralık tüp aparatlar şeklinde probiyotik takviye gıda verdi aldik içiyor hergun .... motilium kullanıyoruz günde 2 kere... kaka ifrazati bildiğiniz su gibiydi ama şuan daha iyi gibi ... hocam yanlışımız varmı bu durum 10 güne kadar normal mi ... iyiki varsınız hakkınızı bize helal edin siz olmasanız feryat figan ağlıyor olurdum şimdi okadar panik bir anneydim....
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı orhantugba Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mar 2019 Saat 18:46
Hocam bu arada yazmayı unuttum oğlum 103 cm 15.5 kilodan 14 e düştü bu lanet rota yüzünden .... Ben nerde yanlış yaptım hocam kaptı çocuk bunu 😔
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mar 2019 Saat 19:46
SAKIN, o sacma-sapan ilaclari kullanmayin!!!  
Hastaligin barsaklarda yaptigi harabiyetin, "Tamirat Safhasi" gecene kadar, istahi AZ olacak, SAKIN Turk 
doktorlarina inanmayin, hicbir ilac kullanmayin.. 
Yanlis filan yapmadiniz, bir su veya gidadan, mikrop kapti.. 
Ha, bir yanlisiniz,  zamaninda; Rota asisi yaptirmamis olmaniz!! 
Hastalik 1 hafta surer ve HICBIR tedavisi yoktur.. Su kaybi olursa, serum takilir.. Yoksa serum gerekmez. 

Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı orhantugba Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mar 2019 Saat 19:50
Tmm hocam bugünden itibaren ilaçları kullanmıyorum ... evet hocam sağlık bakanlığının yaptığı aşıları olduk sadece bu tarz ekstra aşıları olmadık malesef yönlendirecek doktor !!! Yoktu sizide tanımıyordum malesef... gerçekten illet bisey aşısını kesinlikle olmak lazım... şuan çok çok az yiyor kusma tamamen kesildi ama ıshal ve karın ağrısı devam ediyor hocam ... ne versem yiyemem anne karnım ağrır diyor bakalım daha iyi olacak inşallah...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.