Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kulak ağrısı
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kulak ağrısı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çağse Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 8
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Çağse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kulak ağrısı
    Gönderim Zamanı: 15 Şub 2020 Saat 11:51
Hocam merhaba öncelikle her soruma zaman ayırıp cevaoladiginiz için teşekkür ederim. Oğlum 1 hfta önce gece kurup oldu ağlayarak uyandı balkonda tuttum yarım saat snra balgamli öksürüğe dönüştü 2 gün sonra ateşlendi. Okuduklarıma göre grip şuanda ancak hala ciddi burun tıkanıklığı var iliadin kullandım bugün ara verdm dün gece hiç uyumadı kulak ağrısı vardı dolven vermeme rağmen geçmedi. Bactrim baslicaktim ancak Agrimiyor aciyor diyor nApcagimi bilemedim
Her grip sonrası kulak ağrısı oluyor bu normal midir yoksa kulağında bir problem var biz mi önemsemiyoruz?
Birde grip aşısı yaptırmak için geç mi kaldım?
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Şub 2020 Saat 18:59
Evet, Kulak agrilari, DAIMA, Gripleri takiben olur. Turk doktorlara kanip; Antibiyotik verenlerde, cok daha sik tekrarlar.
Bazi cocuklarda daha sik olmasi; yuz yapisi ile ilgilidir. Dar yuzlu olanlarda daha sik gorulur.
Grip asisi hala yaptirabilirsiniz. En azindan, seneye faydasi olur.. Grip asilarinin HER sene, tamami degismiyor!!

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 15 Şub 2020 Saat 19:00
Yukarı Dön
Çağse Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 8
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Çağse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Şub 2020 Saat 15:49
Hocam bugün tam olarak iyileşti yarın aşıyı yaptıracağım tam doz mu diye sordu eczacı 3 yaş için tam doz uygun mudur
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Şub 2020 Saat 20:35
Daha evvel yapildi ise, tek ve tam doz.
Hic yapilmadi ise, 1 ay ara ile tam veya yarim doz.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.