Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Iiliadin
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Iiliadin

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
secil Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 202
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı secil Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Iiliadin
    Gönderim Zamanı: 20 Şub 2020 Saat 18:58
Kadir Bey merhaba oglum 8 yasinda kulaginin agrisindan agliyo ama nasil aglama.illiadin danlattim dolven verdim sicak havlu yaptim sicnasal krem surdum 1 saate gecti yine basladi simdi mecburen tekrar illiadin yaptim yine dven verdim 4 saat arayla vermis oldum illiadin normalde sabah aksam 2 ser damla seklinde oldugunu biliyorum ek doz verebilirsiniz diye yazmissiniz maksimum ne kadar verilebilir hocam baska ne yapabilirim.2-3 hafta icinde bu 4.kulak agrisi yani 4.kez illiadin kullaniyoruz hic bu kadar sıklıkta olmamisti bugunku cok siddetli bi agriki 1 saat boyunca agladi.cok tesekkur ederim bactrim almaya gitti recetesiz vermedikleri icin alamadim elimde var bactrim acildiktan sonra ne kadar sure sonra bozulmus oluyo hocam epey zaman gecti cok tesekkur ederim cok sagolun
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113113
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Şub 2020 Saat 19:10
Kulak agrisi nedeni ile Iliadin basladiginizda, en az 3 , en fazla 5 gun kullanin..
Bactrim, tam antibiyotik degildir, Sulfonamid'dir..
Yazarlar kisminda, makalelerim arasinda "Bactrim nedir" yazimi okuyun.
Yukarı Dön
secil Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 202
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı secil Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Şub 2020 Saat 09:00
Kadir Bey oglumun suan icin agrisi gecti genelde hep agizdan nefes aliyo diyoki burnumdan alinca cok az nefes aliyorum.bu aralarda cok sık yasadi kulak agrisini.geniz eti oldugunu soylemisti doktor sizi takip ettigim icin kontrolede goturmemistim .geniz etinden  kaynakli mi agizdan nefes aliyo bilmiyorum.geceleri agzi acik uyuyo bogazi kuriyo sonra oksurmeye basliyo bilmedigimden soruyorum hocam.cevaplarsaniz sevinirim cok tesekkur ederim
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113113
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Şub 2020 Saat 19:44
Geniz eti; bu sikayetleri YAPAMAZ... Geniz eti; Yumusak damaging ustunde ve ORTADADIR... Kulaga NASIL BASKI YAPSIN??
Bu tamamen, KBB cilerin, sirf ameliyat yapabilmek icin uydurduklari yalanlardan biridir.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.