Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Covid 19 şüphesi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Covid 19 şüphesi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
bade Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 46
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı bade Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haz 2020 Saat 18:45
Hocam yani, bu şikayetler önemli değil mi demek istediniz ,yoksa covıt 19 şüphesi olabilir başkalarına bulaş olmasın diye mi dışarı çıkmamayı önerdiniz.
Boğaz ağrım için sizin önerdiğiniz ballı limonlu su içiyorum, dinleniyorum, hiçbir şekilde de ağrı kesici, ateş dürücü kullanmiyorum.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113070
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haz 2020 Saat 19:01
1- Evet, onemli degil, kendiliginden gecer.
2- Covid-19 olmayabilirsiniz ve alabilirsiniz..
3- Evet, eger hasta iseniz, etrafa bulastirmamis olursunuz. 
Yukarı Dön
bykr Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 80
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı bykr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haz 2020 Saat 20:59

Hocam tekrardan merhaba.arkadaş benim sorumda araya girmiş.covid olabilir demiştiniz belirtiler için.dün nefesim daraldı ve hastaneye geldik.tomografi çekildi.oksijen alıyorum şu anda.doktor eşime ciğerleri çok kötü antibiyotik başlayacağız demiş hocam sizde bakarmısınız

Şu anda ateş yok öksürük ve balgam var ve nefesim daralıyor
Yukarı Dön
bykr Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı bykr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haz 2020 Saat 21:06

Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haz 2020 Saat 21:08
Akcigerlerin ust kismi cikmamis!!
 Geri kalan kisimlarda da, HICBIR SEY YOK!! 

SAKIN, antibiyotik almayin..  O doktor tam bir SAHTEKAR!! 
WBC degeri , normalden de dusuk ve bu GERI-ZEKALI, hala antibiyotik baslama derdinde!! 
Oturun evinizde, istirahat edin ve SAKIN ates dusurucu dahil, hicbir ilac kullanmayin. 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 23 Haz 2020 Saat 21:10
Yukarı Dön
bykr Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı bykr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haz 2020 Saat 21:12
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haz 2020 Saat 21:17
Eve gidin, ilac almayin. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.