Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Hamilelik
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Progestan
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Progestan

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Nefertiti Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Nefertiti Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Progestan
    Gönderim Zamanı: 01 Şub 2021 Saat 01:00
Merhaba ben şuan 8 haftalık hamileyim ve 18 aylik bir bebegim daha var. Şuanda aktif bir sekilde emziriyorum. Ve tandem emzirme yapmak istiyorum 
1 hafta önce pembe renkli kanama yasadim ardindan 2 3 gun azar azar kahve renkli lekelenme yasadim kadın dogum uzmanina gittigimde kesenin yeriyle ve bebekle ilgili bir sorun gormedigini ancak bir daha kanamam olur ise emzirmeyi birakip progestan ( 100 mg) sabah / aksam kullanmami iletti. Bugun yine pembe renkli kanamam oldu kesenin altinda kanama gozlemlendi gece gittigim icin acile kendi doktorum degildi dusuk tehliken var yatıp dinleniceksin cinsel perriz ayrica poset bile kaldirmayacaksin  ilaci kullanicaksin dedi.  Cok üzgun ve rahatsiz olmus durumdayım gercekten tek cozum ilac kullanmak mi?
Bir bebegi memeden hemen kesmek demek bebegin psikolojisi icin hiç dogru birsey degil . İçımdekide benim yanımdakide ne yapıcagımı bilemiyorum lütfen düsüncelerinizi paylaşın

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.