Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Diş & Ağız
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Agizda koku, aft
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumAgizda koku, aft

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ayyssee Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 100
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ayyssee Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Agizda koku, aft
    Gönderim Zamanı: 21 Şub 2021 Saat 00:56
Iyi aksamlar hocam, 28 aylik bir kızım var  16 şubat günü kızımın atesi cikti 38.5, ateşli olunca çok agladi ilac vermedim kustu ve balgam cikardi o gun, ertesi gün dilinde aft çıktığını fark ettim ve aatestendirve grip diye ballı limonlu su verdim sonra atesi 37lerde seyretmeye başladı yemek yemiyordu ben dilindeki afttan ve gripten düşünürken arka azilar çıkmaya başlamış, disten mi ağzındaki afttan mi kızımın ağzında cok kotu bi koku var ve uyurken bi su akıyor ve bu su cok kotu kokuyor dilinin ustu bembeyaz, hatta bazen dis etleri kanıyor sanirim uzerimde kan lekesi gibi görüyorum tekrar bakınca ağzının içinde kan göremiyorum, bütün diyetleri kızarıklık durumda suan, suan atesi yok, antibiyotik gerekli mi hocam 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.