Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Asi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Asi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Nanac Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 93
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Nanac Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Asi
    Gönderim Zamanı: 26 Tem 2021 Saat 08:26
Hocam her yerde bionhtec aşının yan etkilerini okumaktan korktum..yok beyne pıhtı kalbe pıhtı felç gibi önemli arazlar hatta asidan 2 hafta sonra beyne pihti atip ölen 31 yasinda bir bayan..ayrica icerisinde bircok mikroba karsi olan bir suru madde oldugu o yüzden 2 3 sene Sonra organlarımıza ne gibi zarar vereceği bilinmiyor denmesi...ve bazen yan etkilerin 1 2 ay sonra bile cikmasi...tasikardim var ayrica vertigo korkuyorum...sinovac olsam olurmu..siz bionhtec oneriyosiunuz biliyorum...Bide türk aşısı beklesek sizce nasil olur cok tesekkurler...🤲🤲🙄
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Tem 2021 Saat 12:46
Türk aşısını ÇOK BEKLERSİNİZ!!  2020 Nisan'dan beri  ha çıktı,ha çıkıyor. 
BionTech aşısı olun.  Aksini söyleyen kim?? Doktor mu? Virolog mu? 
Saçma sapan insanlar. Beyinleri yok, fikirleri var.. 
Yukarı Dön
Nanac Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Nanac Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Tem 2021 Saat 13:26
Sagolun hocam..yazan bir cocuk doktoru doçent asi karşıtı.. isim yazamıyorum ..paylasimlarinda hem kotu olanlar var yani ona atmışlar oda paylaşıyor aşıdan ölen felç olan vs...birde coşkuların 2 side grip oldu sanınca hapsirikla başlayıp gözde sulanma burun tıkanıp ve en son oksuruk ama cok fena ..dr götürmedim sizin 3lu formülü uyguluyorum...insaalh gecer...🤷‍♀️😔
Yukarı Dön
Nanac Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Nanac Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Tem 2021 Saat 03:10
Hocam cok şok olduk...eniştemiz konya dönüşü bize uğradı..az yemek yedi..sonra balkonda oturdu kahve falan yaptim oğlumu kucağına aldi..dedimya oglum ateşlendi ve oksuruk..adam pozitif cikmis ..oğlumda corona olmusmudur3 yasinda..ne yapmam lazım benim asım yok banada gecer mi?yada yarin asi olsam ve corona çıksa asi etkili olurmu?cok korktum hocam cok sagolun
Yukarı Dön
Nanac Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Nanac Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Tem 2021 Saat 03:39
Hocam bide siz ateşli evrede yayılma olduğunu bulaştığını söylemiştiniz.. ama bu kişi hic ates olmaması kusma ishal olmus ..yani bize geçirmelidir ..5.gun bugun temasın...oglum ates ve oksuruk...ve bu kis8 ilk diz biontec asi olmus 2.'yı olacakmis.. eşimde ilk diz biontec oldu ben olmamıştım.. 😔😔ins geçmez ama ozaman benim oglan niye ateşlendi 5 dak durmamıştır kucağında ve balkondaydık.. ama ayni arabada gittik bir 15 dak..
Yukarı Dön
Nanac Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Nanac Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ağu 2021 Saat 06:02
Hocam iyisiniz.insaalh...sorum su kardeşimin oglu 3.5 yasinda 4 gun süren 40 larda ates oksuruk halsizlik falan olmus sonra kardeşimde boğaz yanması sirt agrisi hafif öksürme olunca test yapti negatif cikti.. testten 1 gun sonra acile gitmis anti biyotik ve grip icin ilac vermiş o gece cok kotu olmus ates dis etlerim bile ağrıyor oksuruk ses kısık burun tıkalı..kokuda gidince acaba covit dedi ama test negatif dedi...ve kardesim.sybat mart gibi covit geçirdi...asıl sorum suki bizde onlarla istanbula gitmek zorundayız...covitse bize gecer mi?ateşli evre bitmiş ama oksuruk var..kararsizim..cok sagolun hocam...

Düzenleyen Nanac - 01 Ağu 2021 Saat 06:03
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ağu 2021 Saat 09:04
Testler; %100 doğru sonuç vermiyor. Hiçbirine inanmayın, zaten yapılacak bir şey de yok. 
Hiçbir şey yapmayın, ilaç kullanmayın, ateş düşürmeyin. 

Etkili bir maske kullanın. Cerrahi maske olsun ve üst kenarından hava almaması içinde, bir kağıt ataçını
düzleştirin, mevcut telin bulunduğu oluğa ataç ile delip yerleştirin. Kullanılacağı zaman, burnunuzun şekline
göre şekil verin.

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 01 Ağu 2021 Saat 09:05
Yukarı Dön
Nanac Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Nanac Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ağu 2021 Saat 12:42
Coknsagolun hocam..aradım  halsizliği devam ediyor burun dolu balgam var ve kulak agrisi yapmis..Şimdi onlarla gitsem maskeyi sizin söylediğiniz şekilde taksam ve mesafeyi korusam ayni evde nekadar korunursa bana geçmez degilmi?Yani korona degil norma grupta olsa çok ağrı geçiriyor.. 1 hafta olacak ..bende 2 cocukla gideceğim bana geçerse cocuklara nasil bakarım o yüzden tereddütteyim.. otobüsle de gitmek istemedim cor9nadan dolayı.. Yada 3 4 gun sonra otobüsle gideceğim oda bayagi toparlar..cok sagolun...cok kararsizim..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.