Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Krup sonrası ates
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Krup sonrası ates

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Eyl 2021 Saat 19:10
Bak sen şu soytarıya! 
Viral enfeksiyonlarda WBC'nin düştüğü öğrenmek, anlaşılan bu sahtekarlara biraz ağır gelmiş!
Sonuçta, MONO Test:(-) gelse bile neticede VİRAL enfeksiyon. 
Bu senenin modası da: Her ateşli hastada Kawasaki'den şüphelenmek.
Zannedersem bu ahmaklara bunları öğreten bir şarlatan Prof. var. 
Yukarı Dön
pınar1787 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 103
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı pınar1787 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Eyl 2021 Saat 19:19
Ah hocam  beni öyle bi korkuttu ki kadin. Kalbine EKG istedi. Kalbinde sorun oluşur filan dedi. Acikcasi özel hastaneye götürdüm. Sgk ile anlaşması yok. Sayfalarca test istedi. Kan alındıktan sonra da tekrar kan istedi. Sedimantasyon ölcecekmis. Ben 8 saat açlık gerekir deyince, hangi tipi bitirdin dedi. Bende kizimi aldim ciktim. Doktor ile tartıştık. Sen geçen prodnolda yaptrimamistin diyor. Acile götürdüğüm için yine o doktor denk geldi. Bana hastaneye test vermek için calisyor gibi geldi. Kizim simdi uyuyor. Cok iştahsızlık var. 3 yas 10 aylik 15 kg 103 cm. Bu çocuk zayıf ondan hastalanmış kaldıramıyor dedi. Benim iyice moralimi bozdu. 700 gr vermiş kizim. İyileşecek değip mi? Doktor araştırılması lazım. Filan deyince çok endiselendim. Kan değerlerinde büyük dalgalanma yok. Evde oturup beklemek daha mı iyi olacak sizce ? 
Yukarı Dön
pınar1787 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 103
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı pınar1787 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Eyl 2021 Saat 19:23
Hocam covit testi verdik. Bizde hicbirsey yok. Kizim covit olmuş olabilir mi ?
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Eyl 2021 Saat 19:25
Böyle sebeplerle Türkiye'de doktorlara gitmeyin. Yazılarımı okuyun, dediklerimi uygulayın.
"Prednol yaptırmadın da" çocuk daha mı kötü oldu??  Bir de utanmadan bu lafı söyleyebiliyor. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.