Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Bronşit mi grip mi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Bronşit mi grip mi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Tamina Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 52
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Tamina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ara 2021 Saat 00:34
Çok teşekkür ederim!
Emine
Yukarı Dön
Tamina Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Tamina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ara 2021 Saat 21:47
Merhaba hocam ,dediklerinizi hepsini yaptım oğlum iyileşti çok teşekkür ederim.

Yanlız 3-4 gün sonra tekrar burnu tıkandı , ama hapşırık vs olmadı, geniz etkeri sık sık şişiyor acaba tekrar viral birşey kaptı mı 

Geceleri uyurken horluyor burnu tıkalı olduğu için 

Bu durumda ne önerirseniz ? Sadece burun tıkanlıgı varsa sesi de kısık oluyor o yüzden .

Yatmadan önce şimdi iliadin sprey sıktım belki rahat uyur diye.Damla eczanede bulamadık
Emine
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ara 2021 Saat 04:16
Serum Fiz. 10'ar damla etkili olmuyorsa, 3 veya 5gun Iliadin damla kullanin. 
(Ilk damlada sonuc alanlar bile en az 3gun kullanirlar)
Yukarı Dön
Tamina Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Tamina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ara 2021 Saat 07:48
Günde kaç kez ve kaç damla kullanmalı ?
F.s etkili olmadı bugun yine hapsırık başladı .

Gecen hafta 3 gün burnu acık ve öksürük olmadı size tesekkur yazayım diyordum  iyileşti, cuma işte yine gunu burnu tıkandı . Okula başlayınca böyle sık sık hastalandı . İnşallah grip aşısı iyi gelir, yarın 2. Yarım dozu yapacagız .

Düzenleyen Tamina - 13 Ara 2021 Saat 17:49
Emine
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ara 2021 Saat 18:51
Gunde:2x2'ser damla, 5 gun..Eski cevaplari okuyun... HER GUN anlatiyorum. 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 13 Ara 2021 Saat 18:56
Yukarı Dön
Tamina Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Tamina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ara 2021 Saat 21:21
Merhabalar
Dediginizi uyguladım geceleri iyi uyudu çok teşekkür ederim size !

Şimdi 4 gun geçti burnu yine tıkandı gece horlamaya başladı .

Şimdi ne yapmam gerekiyor acaba ? İliadin 5 gün kullandım ,4 gun geçti 

Beliki yine geniz eti şişti, gözlerin altında hafiften biraz morluklar var, horluyor ama burnundan dış  akıntı yok,
Emine
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ara 2021 Saat 01:08
Serum Fiz ile devam edin, yeterli olmazsa, tekrar Iliadin damla baslayin ve mutlaka 5 gune tamamlayin. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.