Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Vajinal akıntı
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Vajinal akıntı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Gunes05 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 738
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gunes05 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Oca 2022 Saat 22:01
Dr bey bu akıntıya çare bulamadik dün hiç belli belirsiz bir kirlilik vardi bugün yine başladı  sarı kokusuz bir akıntı gripten oldu aynı zamanda vücutta bir enfeksiyon mu var acaba diyorum önce göz sonra vajina peşine grip
Sabun hacı şakir beyaz doğal sabun yaziyor onu kullansam olur mu? Yoksa sebamed mi almak lazım? İye yada kakada kurt  olabilir dediler çiş yaparken sorunumuz yok kakada baktım kurt görmedim ne yapacağımı şaşırdım
Temizliğini çok dikkat ediyorum kendim temizliyorum

Düzenleyen Gunes05 - 17 Oca 2022 Saat 22:08
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Oca 2022 Saat 23:04
Kalip beyaz sabun olacak... Diger sabunlar olmaz. Istenen  pH seviyesi saglanamaz. 
Yukarı Dön
Gunes05 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gunes05 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Oca 2022 Saat 10:05
İye ve kıl kurdu hakkında yorum yapmamışsın doktor bey?
Bu akinti sadece kötü hijyenden mi olur?

Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Oca 2022 Saat 18:54
IYE ile hic alakasi yok. 
Kil kurdu, makat disina ciktigi icin, siz altini degistirirken; popoda ve kaka da gorurdunuz. 
Ayrica da, bu yasta cocukta olmasi icin, mutlaka ev halkindan bulasmasi gerekirdi.

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 18 Oca 2022 Saat 18:55
Yukarı Dön
Gunes05 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gunes05 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Oca 2022 Saat 22:09
Dr bey kziim 5.5 yaşında kreşe gidiyor.
Bu akıntı ne kadar sürmesi normal 9 gün oldu azalıyor tam geçecek diyorum yine oluyor günde 2 defa kuvvetini doldurup oturtuyorum  1 haftadir kreşe de gitmiyor temizliğini kendim yapıyorum. Ne kadar sürmesi normal ki bunun 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Oca 2022 Saat 23:11
El dusu ile sabunla yikayin. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.