Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kırmızı Nokta
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kırmızı Nokta

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
DemetRüzgar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 144
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı DemetRüzgar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kırmızı Nokta
    Gönderim Zamanı: 03 Tem 2022 Saat 23:50
Hocam iyi akşamlar 
31 temmuz 2018 doğumlu oğlum var 
Bu akşam yanlarında kırmızı nokta fark ettim ara ara olurdu ama bu akşam biraz arttığını fark ettim 1 ay o.ce kan tahlili yaptırmıştır sadece 15 gün önce bir grip geçirdi sizin dediğiniz çekildi ewde tedavi etmeye çalıştım 
Bu kırmızı noktalar neden oluyor anlamadım Hocam ben boynunda 1 2 tane bazen kolumda ama en çok yanakta çıkıyorum doktora goturmedim Hocam sizin değerli bilgileriniz benim için çok önemli cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim 😊
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı DemetRüzgar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Tem 2022 Saat 23:52

Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Tem 2022 Saat 09:40
Bütün vücutta oluyor ve zamanla kayboluyor ise; Pire ısırıgıdır, yatağını ve odasını ilaçlayın.
Devamlı kalıyorsa, "Kapiller hemangiomlardır" bir şey gerekmez. 
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı DemetRüzgar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Tem 2022 Saat 15:15
Hocam ara ara cikiyor böle sonra soluyor kayboluyor kırmızı kan gibi nokta sonra kahverengi oluyor 
Sanki yüzünü bir yere sürer de tahriş olur gibi dün köye goturmustum ondan sonra daha çok çoğaldı kan tahlili yaptırmamak gerek var mı hocam herhangi bir sıkıntı var mıdır 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Tem 2022 Saat 15:37
Pire ısırığı. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.