Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 2ay kilo alimi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

2ay kilo alimi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Stnstn Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 64
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Stnstn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 2ay kilo alimi
    Gönderim Zamanı: 06 Tem 2022 Saat 18:38
Hocam
Merhaba 22.04.22 dogumlu kizim (2900gr-50cm dogdu)
Bugunku kontrolde 58cm 4820gr bir hafta once grip oldu soylediginiz yontemlerde hafif oksuruk disinda sorun yok.. ama sorun cok istahsiz ve doktor kilo alimini az buldu idrar tahlili yaptik sonuclari size yolluyorum..lokosit negatif
Dansite 1003(dusuk aralik alti cikti)bu ne demek 
1)kilo alimi sizce nasil 
2)iye olmadiginda neden bebek istahsiz olur 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113070
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Tem 2022 Saat 08:44
İştah az olunca; İYE mi oluyormuş?? Laf mı şimdi bu! 
Kilo alımı geriden geliyor ama, 2.9kg doğmuş bir bebek için fena sayılmaz. 
İştahsiz diye, "İdrar Tahlili" isteyen Türk doktorlarına kulak asmayın! Bebeği, 3.5 kilo doğanlarla değil, 2.9 
kilo doğanlarla mukayese etsin. 

Yukarı Dön
Stnstn Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 64
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Stnstn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Tem 2022 Saat 09:00
Peki hocam zaten asmiyorum😅ben bildigimi yapiyorum yine sayenide..kizim mukuslu kaka yapip inek sutu mama anne sutu yetmedigi icin kullandigim zaman mamayi degisip keci sutu kullandik cok cok dusuk kaka testinde inek sutu alerjisi cikmisti onada pek kulak asmadim beslenmemde bir diyet uygulamadim simdi sizce inek sutu mamaya gecelimmi kadir hocam 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113070
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Tem 2022 Saat 09:16
Mama alabiliyorsanız, 4. ay bitene kadar mama kullanın, sonrasından azdan başlıyarak, "Kutu sütlerinden" 
birini verin. 
Mali durumunuzu sarsacak ise, gene "Kutu sütlerinden " birini, 1/4 oranında sulandırarak verin. 
Yani: 3 kısım süt, 1 kısım su olacak. 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 07 Tem 2022 Saat 09:16
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.