Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - geniz eti hakkında
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

geniz eti hakkında

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
busebusep Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı busebusep Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: geniz eti hakkında
    Gönderim Zamanı: 05 Şub 2023 Saat 21:29
Okuduklarımdan sonra şoka girdim.Böyle değerli bir doktoru ülkemiz nasıl kaçırdı.Bir anne olarak çok üzgünüm,oğluma daha bebekken laringomalazi teşhisi kondu,ardından herşeye karşı alerji..hiçbirşeyi kesmedim beslenmesi hep iyiydi,sadece aşırı tepki verdiği besinleri azalttım.Evimizde kedi köpek ve kuş var,hayvanların içinde yaşıyoruz,gittiğim her doktor geniz etinin alerji kaynaklı olduğunu söyledi.Verdikleri hiçbir ilacı kullanmadım,mantığım almıyordu,sadece bir kere bir ölçek alerji şurubu verdikten sonra pişman oldum hatta çocuğu uyuşturduğunu görünce.Ne beslenmesi ne uykusu hiç sorun yaşamadım.Paketli gıda hayatımızda yok.Ama sık tekrarlayan kruplardan sonra artık çaresizlikten ventolin ve flixodite kullandık.Sonuç;geniz eti ameliyatı olmalıymış.Yine kabul etmedim.Ama bu süreçte uyku apneleri,konuşmada bozukluk,ağız tamamen açık yaşar hale geldi.Öksürük krizleriyle yaşıyor ve her ilaca tepki gösteren ben bu smeliyatı kabul etmek üzereyim.Biz muğlada yaşıyoruz hergün denize giriyor,kışın bile deniz suyu ile yıkıyorum burnunu.Ama ne karın ağrısı bitti ne nefes problemi,bebekliği ıkınarak egzama içinde geçti,şimdi de konuşurken bile tıkanıyor..Ne yapacağımı şaşırdım..
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Şub 2023 Saat 02:23
Ventolin ve bilhassa bir kortizon olan Flixotide kullandiginiz icin boyle perisan haldesiniz. 
Evet, Sahtekarligin 2. safhasi ilaclarla ameliyatlik hale gelmissiniz. Gordunuz, ilaclarin etkisini!!
Butun ilaclari kesin ve sadece Tuzlu su kullanin.. 
Larengomalazi zaten yapisal bir durumdur, allerji veya baska bir hastaliga bagli degildir. Kendiliginden gecer.
Biraz sabirli olun, ve Okumaya devam edin. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.