Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 4 aylık bebek grip öksürük
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

4 aylık bebek grip öksürük

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dilyafruz Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 290
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dilyafruz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eki 2023 Saat 18:06
Kusura bakma araya giriyorum, bronşioliti nasıl tedavi ettiniz?
Bizde de benzer birşey yaşıyor 
Yukarı Dön
Fatma123 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 67
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fatma123 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eki 2023 Saat 18:45
Arkadaşımın bebeği için soruyorum ben o zaman hastanede yatmışlardı ama tabi sizin tam olarak durumunuz nedir ne derecededir bilemem
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eki 2023 Saat 19:28
Bronsiolit:
1- Asla 2 yasindan sonra olmaz!! 
2- DAIMA, viruslarla olur,
3- ASLA ilac verilmez, kendiliginden duzelir.
NOT: Bir bakin bakalim, sizin cocugunuza 2 seneden beri hic Grip tanisi konulmus mu? 
Bu sarlatanlara nasil inaniyorsunuz, hayret. 

Burun tikanikligi ve akinti: Grip dir, Grip ile ilgili yazilarimi okuyun. 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 25 Eki 2023 Saat 19:29
Yukarı Dön
Fatma123 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fatma123 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eki 2023 Saat 20:20
Şu an doktora gidilmedi hocam daha öncesinde söylenenleri söylemiştim, şu an bebek 2 yaşında  öksürük ve burun akıntısı var doğal yollarla iyileştirmek istiyoruz ne öneriyorsunuz diye size sormak istemiştim 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Eki 2023 Saat 02:09
15 seneden beri anlatiyorum!!! 
Limonlu bal, Serum Fiz ile burun temizligi, Basucuna 2 damla ColdMix damlatmak, ve ara ara sicak buhar
 uygulamak. 
Niye okumuyorsunuz??? 
Yukarı Dön
Fatma123 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fatma123 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Eki 2023 Saat 09:00
Hocam bunu yaptık ama 2 gün oldu fayda etmiyor zamanla mi düzelecek 
Yukarı Dön
Fatma123 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fatma123 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ara 2023 Saat 18:37
Hocam 14 aylık bebek boğaz enfeksiyonu denildi sürekli ateşi çıkıyor, ne yapmamı önerirsiniz 

Düzenleyen Fatma123 - 26 Ara 2023 Saat 20:45
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ara 2023 Saat 00:38
2 gunde Gribin iyilestigi nerede gorulmus?? Griplerin tedavisi YOKTUR.  Benim anlattiklarim, bu sureci daha 
rahat gecirmeniz icin.
Cok okumaniz lazim. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.