Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Geçmeyen Öksürük ve Burun tıkanıklığı
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Geçmeyen Öksürük ve Burun tıkanıklığı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Fmg Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 14
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fmg Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Geçmeyen Öksürük ve Burun tıkanıklığı
    Gönderim Zamanı: 21 Mar 2023 Saat 09:19
Kadir Hocam merhaba. Sizin nerdeyse butun yazdıklarınızı bıkmadan usanmadan okudum ve 3 yaşındaki oğluma uygulamaya çalışıyorum. 2-3 aydır devam eden burun tıkanıklığı, akıntısı  ve geçmeyen balgamlı öksürüğü var. Bazen ateşi çıksada genelde ateşi çıkmadan devam ediyor bu durum.Bal + limon karışımını 2 haftadır sabah aksam veriyorum. Sabah ve akşam yakasına cold-mix damlatıyorum.Çok fazla tıkanıklık olursa serum fizyolojik ile temizleyip , aspire cıhazı ıle mukusu çekiyorum ardından illiadin pediyatrik sıkıyorum.1000 lik  D vitamini kullanıyorum. Türk doktorlarına götürmüyorum.Alerji ilacı kullanmıyorum. Sıcak buhayapıyorum. Nefes alısveriste ses yok, hırıltı yok. Ateş 37.5-38 oluyor bazen üzerine çıkmıyor. Daha ne yapmalı hocam ?
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Mar 2023 Saat 17:58
hicbir sey! 38 ustune "ates" denir.
Yukarı Dön
Fmg Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 14
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fmg Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Mar 2023 Saat 23:01
Hocam size 2 sorum daha var. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek için bactrim onerirmisiniz? 2. Sorum sinüzit için öneriniz varmı?
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Mar 2023 Saat 02:27
Durup dururken onermem!!  Oyle bir sey olsa, Turkiye'deki BUTUN cocuklara verilir. Oyle bir sey YOK! 
Sinuzit icin; Iliadin DAMLA, sirt ustu yatar ve bas asagi sarkar durumda damlatin. Gene 5 gun, gunde:2x2'ser damla.
Damla bulamazsaniz, spreyi damlalikli bir siseye bosaltip kullanin. 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 22 Mar 2023 Saat 02:28
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.