Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - İshal
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

İshal

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
SMZinyet Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 63
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı SMZinyet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: İshal
    Gönderim Zamanı: 23 Mar 2023 Saat 23:57
Merhaba,2gündür 19aylik oğlumda 38,5 ateş oldu durduk yere.zar zor 37e indirdik ,1gun devam etdi..bununla beraber mukuslu yeşil kaka(günde 8-9defa),şimdi ateş yok kusma da yok sadece çok su içince azacik oluyor.bu gün çok az mukuslu kahverengi kan gördüm kakasinda.doktora götürmedim bu gün.hangi analizler verilmeli?evde başka ne yapa bilirim.bol sıvı veriyorum.iştah da idare edecek durumda.Sol gözde de kızarıklık var

Düzenleyen SMZinyet - 24 Mar 2023 Saat 06:36
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mar 2023 Saat 19:00
NE DIYE, atesi dusuruyorsunuz??? Ates dusurmekle ne yaptiginizi saniyorsunuz?? 
Lutfen Turk doktorlar gibi dusunmeyin. Ates vucudun savunma mekanizmasidir. Var bir bildigi ki, vucut ates
cikariyor! 
Gordugunuz gibi; ishal ile mikrop yuklu kakalari disari atinca ates dustu! 
Oturun oturdugunuz yerde ve SAKIN Turk doktorlara gitmeyin! Kolonoskopi bile yapmaya kalkarlar!
Mikroplar atilinca, kendiliginden iyilesecek. 
Bir daha da sakin ates dusurmeyin. 40 seneden beri anlatiyorum... 
Ates ve Havale ile ilgili makaleleri, yazarlar kismindaki makale listesinden bulup okuyun. 
Yukarı Dön
SMZinyet Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 63
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı SMZinyet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mar 2023 Saat 23:21
Teşekkür ederim Kadir bey,peki sol gözde aşiri kizariklik neden olur
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mar 2023 Saat 02:45
Griplerde, gozlerde "yanma-batma" olur ve cocuklar gozlerini cok kuvvetli ovarlarsa, kizarti olur. Capak
yoksa, bir sey gerekmez. 
2-3 gunde (Pazartesi'ye) gecmezse, bir Goz doktoru gorsun. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.