Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 6 yaş
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

6 yaş

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Sağlıklı nesil .. Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 137
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Sağlıklı nesil .. Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 6 yaş
    Gönderim Zamanı: 25 Mar 2023 Saat 12:28
Kızımda dün okuldan geldikten sonra birden bire kualk ağrısı başladı ondan önceki gün burnu gece tikaliydi gündüzleri sabah akşam fizyolojik veriyorum burnundan bu sabahta karnı ağrımaya başladı yemek çok yemiyor ateside var biraz boğazı kizarikti sadece boğazı kenar kısımları birde küçük dilin üstünde biraz kızarıklık var doktor a götürmemizi istiyor kendini ama götursem boğaz enfeksiyonu dicek antibiyotik damla kulağa burna sprey vericek yollucak biliyorum bı ilaç yazamıyorum suanki doktorların teshisine zaten geçen misafir geldi hepsi oksuruyordu hapsiriyodu dört çocuk dordude aynıydı öksürük burun akıntıları ama hepsi antibiyotik kullanıyordu ben geçen hafatalar hasta olunca dediğiniz gibi sabah hakiki bal ve limon veriyorum tam düzelmişti geldiler iki gün geçti başladı hastalık yine gripmidir yoksa bu boğazdaki kızarıklık karın ağrısı kulak ağrısı gerçekten enfeksiyondan olabilirmi bı test için gidelimmi yani gece ağzı açık uyuyor birde ağrılarına calpol versem ağrı kesici ver diyor ama baskilamak istemiyorum 

Düzenleyen Sağlıklı nesil .. - 25 Mar 2023 Saat 12:30
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mar 2023 Saat 19:04
Bilhassa Griplerin sonuna dogru kulak agrilari olabiliyor.
Antibiyotik gereken durumlarda kulak agrilari olmaz, olsa da son derecede nadirdir.
Hemen Iliadin damla, 5gun, gunde:2x2'ser damla her iki BURUN deliklerine sirt ustu yatar durumda damlatin.
SAKIN, Turk doktor akli ile Antibiyotik vermeyin.  
Yukarı Dön
Sağlıklı nesil .. Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 137
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Sağlıklı nesil .. Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mar 2023 Saat 20:40
Allah sizden razi olsun hakkınızı odeyemeyiz .
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.