Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Oksuruk
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Oksuruk

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Elanur56 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 128
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Elanur56 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Oksuruk
    Gönderim Zamanı: 07 Haz 2023 Saat 00:04
Iyi aksamlar hocam 42 yaşındayım 3 hafta önce nezle oldum burnum yıkandı balgaml8 oksuruk başladı ama çok zor çıkıyordu bu arada ağzımda acı bir tat oluyordu yemeklerden sonra covid de olabilir tam iyileşiyorum derken 2 gündür kuru ve sürekli oksuruk oluyor derin nefes alıyorum verirken oksuruk oluyor ve ince bir hirilti sesi oluyor önceki nezlelerimde de oluyordu bu hirilto ancak hiç buradan oksurmemistim ne yapmalıyım dr.gitmedim 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Haz 2023 Saat 08:31
Ara ara sıcak buhar uygulayın. Gece başucunuza, gündüz yakanıza 2 damla ColdMix damlatın. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.