Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Göz  alerji
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Göz alerji

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Melek57 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 363
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Melek57 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Göz alerji
    Gönderim Zamanı: 28 Oca 2023 Saat 18:17
Hocam 7.5 yasindaki oglumun gözünde hem miyop hem de astigmat var gözlük  takiyor ama gözleri sürekli kasiniyor ve batisiyor bugün göz  doktoruna götürdüm alerjik rinit var dedi zaten önceki  cocuk doktorlari kbb doktorlarida hep ayni seyi söyleyip  alerji ilaclari veriyorlardi ama o ilaclari kullandigimizdada ayni aorun gene oluyordu gözünde  bugunki göz  doktoruda uc tane goz damlasi bide alerji surubu veriyim dedi istemedim size sormak istedim hocam gözünün kasintisi icin ne kullanabilirim cok sukur sizi tanidigimdan beri hereksiz ilac kullanmayi  biraktik gene kullanmak istemiyorum 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Oca 2023 Saat 19:11
Oksuruk olmayan bir donemde, gunde 1 olcek Allerset vererek bir deneyin. Bakalim iyi gelecek mi?
Yukarı Dön
Melek57 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Melek57 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Oca 2023 Saat 20:31
Tamam hocam teşekkür ederim 
Yukarı Dön
Melek57 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Melek57 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Oca 2023 Saat 12:57
Tekrardan merhaba hocam göz  doktorunun verdigi damlalarida kullaniyimmi yoksa sadece alersetmi iciriyim verdigi damlalar  bunlar eyenat göz  kurulugu icin ofnol s göz  alerjisi icin flarex kortizonlu göz  damlasi yaziyor
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Oca 2023 Saat 18:36
Kortizonlu damlayi kullanmayin. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.