Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Sağlık
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Havale sonrası paranox s titreyerek uyuyor
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Havale sonrası paranox s titreyerek uyuyor

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Bilmauy Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Bilmauy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Havale sonrası paranox s titreyerek uyuyor
    Gönderim Zamanı: 15 Oca 2023 Saat 22:37
Değerli Kadir Hocam sizi ve çalışmalarınızı dışarıdan takip ederek elimden geleni yapmaya gayret ediyorum. Kızım 5 yaşına girmek üzere, 3 kez ateşli havale geçirdi,(1-2 yıl aralarla) çok sık hasta olmaz. ikisinde anlamayarak hastaneye koştuk, araştırmaya başlayınca daha sakin olarak, evde müdahale ettim; biraz önce evde havale geçirdi 3 dk sürdü ve uykuya geçti, uyanınca bi süre sonra düzgünce konuşmaya tepki vermeye gülmeye başladı. Havale sonrası paranox s verdim. Geçen sefer de böyle olmuştu şuan uykusunda ara ara titriyo bi ara ‘üşüdüm’ dedi. Bunun nedeni nedir, korkuyorum. Bi de derin nefesler alıyodu şuan biraz daha normal. Değerli yardımlarınızı esirgemezseniz minnettar olurum.
Yukarı Dön
Bilmauy Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Bilmauy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Oca 2023 Saat 00:46
Ek bilgi: şuan genel durumu iyi, uyuyo. Ateşi var
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.