Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kanli balgam
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kanli balgam

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
kubkub Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 234
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kubkub Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kanli balgam
    Gönderim Zamanı: 28 May 2024 Saat 12:29
Merhaba kadir bey. Kizim 8 yasinda. Cumadan itibaren 3 gun 38 u gecmeyen atesi vardi. Yillardir aizi takip ediyorum. Ates dusurucu kullanmadan, bol su icerek, ince giyinerek  takip ettim. 3.gun 38 altina inmisti atesi.
Beraberinde bacak agrisi oldu. Ve oksuruk . Surekli oksurmuyor ama oksurunce sabaha kadar oksuruyor. 
Dilinin rengi normal,grnel durumu iyi dige dr a gitmedik.
Ama biraz once balgam tukurmus. Baktim kanli. 
Sizce bogazi mi zedelenmistir? 
Yarin bir aile hekiminle gorusecegim.size de yazmak istedim teşekkür 
Yukarı Dön
kubkub Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kubkub Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 May 2024 Saat 15:13
Aile hekimine muayne ettirdim bogazi zedelenmis ,balgami var dedi. 
Antibiyotik ve bicana oksuruk surubu. Almadim ilaclari
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 114413
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 May 2024 Saat 17:40
SAKIN o ilaçları kullanmayın.
Her öksürdüğünde "Limonlu bal" verin.
Yukarı Dön
kubkub Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kubkub Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 May 2024 Saat 18:51
Simdi hafif atesi cikti. 37 . 5. Gun bugun normal midir acaba?
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 May 2024 Saat 09:42
OKUYUN!!!!!!!!!!!!!!!!
Yüzbin kere yazdım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
38 üstü ateş dir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yukarı Dön
kubkub Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kubkub Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 May 2024 Saat 02:53
Kadir Bey gece kizimin oksurugune kalktim,  geceleri yoğun oksuruyor.  Balgamli oksuruyor. 
Sizim oksuruk grafiginize gore bronsit . Dun takip ettim ,durekli balgam atti. Kimi kanli gibi, kimi beyazdi.
Genel durumu iyi,keyifli 
Bronsit te balla limonla gecer mi? 
Yarin bir dr a gotursem mi? 

Âslinda yillardir takip ediyorum sizi. Ama oksuruk beni hep korkutur. 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 May 2024 Saat 09:26
Türk çocuk doktorlarının verdikleri ilaçları kullanmadığınız sürece tehlike olamaz. 
Başucuna 2 damla ColdMix damlatın. 
Ayrıca da; Bronşiti tedavi eden bir ilaç YOK!!! Tedavi diye verdikleri ilaçlar, "Bronş genişletici" ilaçlar. 
Siz benim dediklerimi yapın. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.