Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Karın agrisi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Karın agrisi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
limon kabugu Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 147
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı limon kabugu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Karın agrisi
    Gönderim Zamanı: 04 Tem 2022 Saat 07:01
Hocam kızım 2 gün önce yeşil sümüksü kaka yaptı o gece katın agrisi popoda ağrı ve ateş oldu sabah yine yumuşak kıvamlı kıl rengi sümüksü kaka yaptı ateşi devam etti poposuda kızarıklık yok ama çok acıyor diyor gaita testi verdik bişey çıkmadı ama enfekte olduğu çok açık kakası çok kötü kokuyo ve mukuslu bugünde aynı şikayetler devam ediyor buarafa kızım 2 yaşında 11 kilo
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 112766
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Tem 2022 Saat 09:51
Dizanteri! Hemen Flagyl şurup başlayın. Günde:2 defa 1 ölçek, 5 gün verin. 
Yukarı Dön
Pelin93 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 24
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Pelin93 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Tem 2022 Saat 13:31
Hocam Yeni mesaj yazma yerini bulamadim. Kizim 1 yasinda yatarak emziriyorm kulaklarina zarar verir diye okumustm gercekten yatarak emzirmenin bo zarari olur mu? Bide dis cikariyo heralde sürekli eli kulaginda icine falan sokuyo cekistiriyo ama huzursuzlugu cok yok calpol veriyorm arada yinede mu muayneye götürmem gerekirmi
Yukarı Dön
Pelin93 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 24
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Pelin93 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Tem 2022 Saat 13:32
Hocam yeni mesaj yazma yerini bulamadm yatarak emzirmenin kulaklara bi zarari olurmu ? Öyle bi yazi okumustumda asli varmi ? Bide kulaklarini cekistiriyo prmak sokuyo calpol veriyorm dis cikarma kulaga vurur mu
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı limon kabugu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Tem 2022 Saat 14:52
Hocam flgy bulamadım muadili bu ilaç başladım ama ateşi çok var tehlikeli olur mu dizanteride ateş çok halsiz 
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı limon kabugu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Tem 2022 Saat 15:19
Hocam birde yoğurt vs istemiyor probiyotik aldım onuda çok az içti sürekli  inek sütü istiyor problem olustururmu sut vermem çok teşekkür ederim bilgilendirdingnz icin
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 112766
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Tem 2022 Saat 15:38
Ağzı neyi seviyorsa, onu verin. Probiyotik vermeniz gerekmiyor.

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 04 Tem 2022 Saat 15:39
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı limon kabugu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Tem 2022 Saat 07:41
Hocam tuvaletinde hafif kanda geliyor ama ishal şeklinde yapıyor  geceden beri çok bez değiştirdim bişey de yiyip içmiyor çok tedirgin oluyorum bu süreç böyle mi ilerler sadece anne sütü alıyor hocam birde 6 yaş 18 kilo ablasindada aynı şikayetler görülmeye başladı inada olaci vermeye başlayayım mi
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.