Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kendimle ilgili
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kendimle ilgili

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Ouzısa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 173
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ouzısa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kendimle ilgili
    Gönderim Zamanı: 13 Oca 2022 Saat 21:16

Hocam nefes alamama ,çarpıntı sık idrara çıkma çarpıntı olduğunda tansiyon yükseldiği için acile gittim bakmadılar bölümlere git dediler gittim.normalde tansiyonum (9/6) fakat yükseldiğinde 14/8 oluyor.bu nedenlerle doktora gittim kardiyoloji cihaz yakıcam dedi. Göğüse gittim EKG röntgen kan tahlilleri istedi kan tahlillerim sonucu yukarıda klor neden yüksek ne yapmalıyım klor yüksekliği tehlikeli mi (biontech 3 yaptırdıktan sonra tansiyon yükselmesi çarpıntı çıktı öncesinde yoktu)
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Oca 2022 Saat 23:38
Klordaki, anlamli bir yukseklik degil. 
Esas; TSH ve T4 baktirin. 
Yukarı Dön
Nanac Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 93
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Nanac Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Oca 2022 Saat 22:14
Bende de tasikardi var o yüzden biyontecten cekiniyorum...ve biontec yada sinovac sonrasi en cok carpinti ve tansiyon hic olmayanlarda bile cikmis..Ama hastalik geçirilse daha çok olur muydu bilemeyiz ...geçmiş olsun...
Yukarı Dön
Ouzısa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 173
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ouzısa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Oca 2022 Saat 22:29
Hocam değerler normal solunum testi yapıldı ilaçlı olarak ve ilaçsız olarak yapıldı ilaç yazdı çarpıntı için kardiyoloji ye git bir ay sonra sonuçlarla gel biontech 3-4 aşılarda oluyor dedi .AirPlus discaver 250 mg günde iki defa kullan dedi sonuç  
Hocam ilacı kullanmalı mıyım 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.