Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kızarıklık
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kızarıklık

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Nehiraksoy Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 115
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Nehiraksoy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kızarıklık
    Gönderim Zamanı: 30 Kas 2021 Saat 13:08
Hocam merhaba 

Arkadaşımın bebeği 2 yaşında geceden sabaha böyle uyanıyor resimleri atıyorum yardımcı olur musunuz?

Not:Bir haftadır Agumentin 5mg kullanıyormuş lenf bezleri şiştiği ve kanda enfeksiyon çıktığı için

Düzenleyen Nehiraksoy - 30 Kas 2021 Saat 13:11
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ara 2021 Saat 00:15
Turkiye'de; doktor ve Labratuvarlara inanmayin, guvenmeyin. 
O Laboratuvar bulgularini bana yazin.
6. Hastalik.  3-4 gun ates olur, ates duser, dokuntu baslar.
SAKIN, hicbir ilac kullanmayin.. Turk doktorlara giderseniz, Allerji deyip, bir cuval Astim ilaci verirler. 
Yukarı Dön
Nehiraksoy Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 115
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Nehiraksoy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ara 2021 Saat 07:52
Hocam ateş hiç olmamış o yüzden 6.hastalıktan şüphelenmemişler alerji olabilir demişler...
Cevabınızı ilettim ve hiç bir ilaç vermeyin dedim...
Çok teşekkürler🙏

Düzenleyen Nehiraksoy - 01 Ara 2021 Saat 10:04
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ara 2021 Saat 18:50
Kesinlikle allerji degil. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.