Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Çocuk Hastalıkları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - KIZIL
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumKIZIL

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
moralist Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 179
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı moralist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mar 2019 Saat 11:31
Hocam diline baktı, pek bişey yok dedi, döküntüye bakmadı bile... Boğazına baktı sırtını dinledi...bunlar hep alelacele zaten... Ben strep A testinden bahsedince kültür aldı...Kızıl hiç demedi zaten bademcikleri Şiş olduğu için tonsilit... Hepsi bu... Zaten birşey izah etme falan da yok...zaten buralarda cehalet takdir görüyor bilgi değil...ne olursan ol cahil ol senden iyisi yok...
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113113
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mar 2019 Saat 18:28
Sozum ona; "Saglik Reformunun" peydahladigi, doktorlar bunlar...  Neymis??  Halk doktora kolay erisebiliyormus!!!  
Zamaninda, Komunist Cin'de de bu kafa yapisi ile; "Ciplak ayakli doktorlar" diye yarim-yamalak yetismis
 doktorlari sokaga salmislardi...
Gorduler, fayda yerine ZARAR verdiklerini, onlari yokettiler, simdi Amerikadan, reklamlarla Uzman doktor 
ve Arastirmacilar getirtiyorlar..
Amerika'da yayinlanan butun Tibbi mecmualarda,  Doktor arayan Cin Universitelerinin  ilanlari var.

Yukarı Dön
moralist Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı moralist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Mar 2019 Saat 02:44
Hocam oğlum kızıldan ötürü deposilin olmuştu(20 Şubat'ta)...şu anda gece 2:30 da kulağım ağrıyo diye ağlayarak uyandı.. Öyle şaşkınım ki hemen bi Kaşık şurup içirip burnuna bir flakon deniz suyu damlattım...burnu tıkalı da değil aslında grip de değil akşam hiçbirşeyi yoktu... Acile götürsem antibiyotik diyecekler zaten deposilin oldu... Hiç fikir yürütemiyorum nolur birşey söyleyin
Yukarı Dön
moralist Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı moralist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Mar 2019 Saat 02:58
bu arada dün akşamüzeri kol dirsek içlerinde bir kaşıntı olmuştu baktığımda çizgi şeklinde kızarıklık ve kabartı gördüm... Aynı şekilde diz arkaları da aynıydı... İki gün önce de gün de parmağında fotodaki gibi sivilce gibi başlı bir şey çıkmıştı... bunlar hep kızılla mı ilişkili neler oluyor hocam...oğlum şu an kıvranıyor ağrıdan napıcam

Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Mar 2019 Saat 08:10
Deposilin 6-3-3 yapildiktan 12 saat sonra, ne Kizil kalir, nede Streptokok..
Bu ayin 20'sine kadar Penisilin etkilidir. 
1- Kulak agrilari, DAIMA: Viral enfeksiyonlardan sonra olur.. 
2- Penisilin'e direncli baska bir BAKTERIYEL hastalik olsa: Ates+Koku+Pas  arazlari olurdu.
Kulak agrisi oldumu, DAIMA, Iliadin baslayin.. 
Parmagindaki ufak abseye, gunde:2x1 batticon surun. 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 07 Mar 2019 Saat 08:11
Yukarı Dön
moralist Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı moralist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Mar 2019 Saat 15:47
Hocam KBB doktoru otit bülloz mirenjit teşhisi ile ceclor, dolven, asist verdi...kızıl geçirdiğini ve deposilin yapıldığını söyledim...bu viral bir hastalık çok ağrı yapar belki kızıldan Kaynaklı olabilir dedi...ayrıca propolis kullanmamızı önerdi...ben yine de iliadin damla aldım...zaten gece ve sabah bol deniz suyuyla burnunu temizlemiştim şu an ciddi bi ağrısı yok...kulağın içini bana da gösterdi çok kötü görünüyordu...bu teşhise göre yine iliadin ve deniz suyu ile mi devam edelim hocam...
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Mar 2019 Saat 19:53
SAKIN, SAKIN verdigi ilaclarin hicbirini kullanmayin.... Sadece (agri oldugunda) Iliadin damla kullanin.. 
Siz kac tane normal ve hastalikli kulak ici gordunuzde, hemen  UZMAN oldunuz??? 
Olsa bile sadece Iliadin yeterlidir. 
Yukarı Dön
moralist Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı moralist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Mar 2019 Saat 20:23
Yok hocam kullanmadım zaten, ben bu otit bülloz mirenjit hastalığını yeni duydum gelir gelmez size yazdım.. zaten viral deyip antibiyotik vermesi tuhaftı...bir de işitme kaybı olur dedi korktum...çok teşekkür ediyorum🙏
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.