Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kızım için
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kızım için

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
afrarana Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 262
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı afrarana Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kızım için
    Gönderim Zamanı: 25 Eki 2021 Saat 02:49
19 aylık kızım burun tıkalı ve geniz çok dolu balgam var buna bağlı arada öksürüyor ateşi yok ne yapmalıyız kadir hocam
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eki 2021 Saat 03:23

Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 94668 Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri 
  Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevaplaMesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 5 Dakika önce Saat 03:17 - IP: 68.3.225.23 IP Bilgiler
Burun tikanikligi; 2-3 hafta surebilir. ColdMix'e devam edin. 
Gerekirse; Iliadin DAMLA, gunde:2x2'ser damla burun deliklerine sirt ustu yatar durumda damlatin. 

Ilac vermeyin. Yastigini yukseltin, odasi serin olsun
Yazilarimi okuyun ve "Oksuruklu Hastaliklar Tablosu'nu" iyi inceleyin.

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 25 Eki 2021 Saat 03:24
Yukarı Dön
afrarana Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı afrarana Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Eki 2021 Saat 12:02
Hocam kızım grip olmuş aferin asist dışında ilaç vermedi sık sık burnu yıka dedi illiadin sprey 20 aylık çocukta kullanılıyormu peki daha önceden okul çağı çocuğumda kullandım ama reçetede 6 yaş aldı kullanılmamalı yazıyordu versem sorun yaratırmı
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Eki 2021 Saat 22:55
SAKIN; Aferin ve Asist kullanmayin.. 
Mutlaka yazilarimi okuyun... 
Iliadin damla kullanin!!! Bunu cok anlattim! 

Yukarı Dön
afrarana Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı afrarana Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Kas 2021 Saat 01:17
Hocam dediklerinizi uyguladım ilaçları vermedim,coldmix ballı limon veriyorum ,iki gün düzelir gibi oldu bugun tekrar genizleri doldu öksürük geçmişti yine başladı ,,öksürük nedenide genizdeki doluluk geçen hafta pazar gecesi başlamıştı 10 gün oldu bu durum normalmi iyi gibi olurken tekrar genizin dolması ve öksürmesi 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Kas 2021 Saat 03:05
Olabilir, 2-3 hafta surebilir. 
Yukarı Dön
afrarana Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı afrarana Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Kas 2021 Saat 01:49
Hocam ilaç hiç birşekilde kullanmadık serum fizyoloji coldmix limonlu bal dışında bişi vermedim  19 gün oldu öksürük vs geçti ancak genizde balgam devam ediyor burunda tıkanıyor geçmemesi normalmi hocam şimdi alıp bu durumda doktora götürsem eminim ilaç vericek bu yüzden gitmek istemiyorum bu durum daha nekadar sürer acaba 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Kas 2021 Saat 02:46
Once viruslar atilacak, sonra zarar goren dokular tamir olacak, ondan sonra. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.