Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kulak zarı delinmesi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kulak zarı delinmesi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
gonjaa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 266
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gonjaa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kulak zarı delinmesi
    Gönderim Zamanı: 20 Mar 2023 Saat 17:15
Hocam merhaba.Bir aya yakın zaman önce oğlumun sağ kulak zarı delinmişti. Dun sabah kulağım ağrıyor dedi hemen illadin damla başladım akşam kulağından renksiz şu geldi sonra açık sarıya döndü.Gecen sağ kulağı delinmisti dun de sol kulağı delindi.Illadin e devam ediyorum başka bisey kullanmıyorum.Hocam bu kısır döngü gibi bir ay sağ bir ay sol kulak diye mi gidecek bilemiyorum.Bir kaç kez delinmesi sorun olur mu burnu zaten çok tıkalı konuştuğunu ben zor anlıyorum öyle burundan konuşuyor 6 yaşında. Banyo ne kadar zaman yaptirmayayim hocam
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Mar 2023 Saat 18:46
SAKIN baska bir sey kullanmayin!! 
Iliadin 5 gun, anlattigim gibi kullanin. Aralarda, cift porsiyon Jiklet cignetin. 
Banyo; ne zaman isterseniz yaptirin. Kasten kulaga su dokmedikce, bir zarari olmaz. 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 22 Mar 2023 Saat 02:14
Yukarı Dön
gonjaa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gonjaa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Mar 2023 Saat 10:42
Hocam bugün illadinin 3.günü sabah damlattim biraz önce yine kulağımdan su geliyor diye geldi yanıma.Hergun biraz su gelmesi normal mi hocam?Okula gondermedim bugün titriyorum halsizim dedi ,ateşi de  sabah 37.5 du şimdi 38 derece.Bactrim ateşi ne kadar olursa kullanılmaya başlanmalı?
Yukarı Dön
gonjaa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gonjaa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Mar 2023 Saat 12:15
Hocam şu an kulağım ağrıyor diye ağlıyor calpol verdim. illadin kullanali 3 gun oldu kulağın ağrıması normal mi hocam

Düzenleyen gonjaa - 21 Mar 2023 Saat 12:33
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Mar 2023 Saat 18:00
Hemen Bactrim baslayin. 
Yukarı Dön
gonjaa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gonjaa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Mar 2023 Saat 22:12
Tamam hocam sağ olun.Kızım da 45 günlük birkaç gündür yanakları kıpkırmızı  dokunduğumda çok sert ve pütürlü.Alerji egzama gibi bisey mi,bu nedir hocam ne yapmam lazım?
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Mar 2023 Saat 02:16
Asiri sicak tutmak bile degilde artik; "pisirmeye tesebbus etmissiniz"!!! 
HER GUN banyo yaptirin, basi terlemeyecek kadar giydirin. Sakin takke kullanmayin. 
Sacli derisi asla elinize islak gelmesin. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.