Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Grip & Soğuk Algınlığı & Öksürük
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kuru öksürük
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumKuru öksürük

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Eminee Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 11
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Eminee Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kuru öksürük
    Gönderim Zamanı: 04 Mar 2019 Saat 01:43
Merhaba dr bey; kızım 4yaşında grip geçiriyor.. 3.gününde kuru öksürük olmaya başladı ve geceleri özellikle kriz şeklinde oluyor..ateşi dindi denebilir fakat öksürük onu çok sıkıltırdıkça kafasında ısınma oluyor.. ben hiç bir ilaç kullanmamaktayım fakat yine çevre baskısına maruz kalıyorum... kızım ayrıca grip sonrası uzun süre öksürecek bunu biliyorum hep bu şekilde ilerliyor fakat bu seferki öksürüğü ile bığazları çok hırpalanıyor gibi geliyor... dilinin arkasına doğru beyazlıkları artmış biçimde..sizce bu nedir? Ballı limon,cold mix ve okyanus suyu devam ediyoruz🙏 Öksürüğü rahatlatmak mümkünmü?
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 113113
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mar 2019 Saat 01:48
Ilaveten, sicak su buhari uygulayin..
SAKIN Turk doktorlarina kanip, oksuruk kesici ilac kullanmayin.. 
Okumaya devam.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.