Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Oglum icin
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Oglum icin

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
saliç Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 398
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı saliç Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Oglum icin
    Gönderim Zamanı: 20 Eki 2021 Saat 11:37
kadir hocam oglum icin bir kac birbirleriyle baglantili olup olmadigini bilmedigim sorum olucak size. Oglum tam 3 yasinda boy 100 cm kilo 15.100  oglum kucuklugundenberi agzi acik uyur 1 yasina kadar hergun burnunu temizlerdim, uyurken yastigina agzi akar,terler ve 1 yasindan sonra dis gicirtatmada buna eslik etti. Sizin daha once soylediginiz gibi alerji surubu kullandik gicirtma icin bir ara kesildi simdi yine basladi ve inanilmaz derecede gicirtadiyor sanki disleri kirilcak uykusundan uyandiriyoruz, ayrica yine bunlarla baglantilimi bilmiyorum 2 gundurde buyuk adam gibi horlamasi basladi. Acaba geniz eti vs gibi bi sorun olabilrmi degilse bu cocugun prblemi nedir?  Hocam birde oglum cok sık hastalanir gecenlerde yine ust solunum yolu enfkyonu vardi acildeki doktor daha once bademciklerinin normalden buyuk oldugu soylendimi dedi bende hyr hasta simdi belki ondan buyumustur dedim oda olabilir dedi. bana bir yol gosterirmisiniz cok uzun yazdim cok ozurdilerim
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112771
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Eki 2021 Saat 19:11
7cm boy, 600gram agirlik fazlasi var. 
Butun bu sikayetleri, yuz yapisi ile ilgilidir. 
Bir Dis hekimi, "Dis gicirdatmalari" icin ozel aparat verebilir. 
Geniz eti ve Bademcik ameliyatlarina heves etmeyin, bunlar SEBEP DEGIL, SONUCTUR! 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.