Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Klinik Psikolog Gonca Şensözen
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - OĞLUMUN UYKUSU
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumOĞLUMUN UYKUSU

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ZEZE1 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 32
Mesajın Direkt Linki Konu: OĞLUMUN UYKUSU
    Gönderim Zamanı: 03 Mar 2010 Saat 10:37
Gonca hn merhaba,
Benim de 5.5 aylık bir oglum var. Benim oglum da geceleri saat bası uyanıyor. 3 aya kadar cok guzel uyuyordu, ama o zamandan beri cok sık uyanır oldu. Henuz ise baslamadım, dolayısı ile gun boyu onunla beraberim, ev islerini bile o uyurken yapıyorumi uyanıkken hep onunla oynuyorum, yani benimle gun icinde yeterince vakit gecirdigine inanıyorum. Neden geceleri bu kadar sık uyanıyor olabilir, yanlıs yaptıgım bir sey mi var diye endiseleniyorum.
Sizin gorusunuz nedir acaba? tesekkurler.
Yukarı Dön
toprakipek Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 189
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mar 2010 Saat 21:54
Dr hanım Benim kızımda doğduğundan beri uyku problemi olan bir çocuk .şuan 13 aylık hala geceleri sık sık uyanıyor.
(emziriyorum ) çok hareketli mutsuz ve huzursuz bir çocuk hiç bir şekilde mutlu edemiyoruz.sürekli hareket halinde olmak istiyor,onunla ilgilenilsin istiyor.birde 2 ye giden oğlum var kızım gece gündz durmadığı için çok yoruluyorum,oğlumun vaktinden de çalıyor.ne yapmalıyız bilmiyoruz eşimde bende çok yorgun ve kendimizi çok çaresiz hissediyoruz.Neden böyle ne yapmalıyız diye düşünüp duruyoruz.konuşamadığı için sürekli bir mızırdanma var.derdini anlatabilince sorunlarımız azalır inşallah.Ama kızımın huzursuzluğu ve onu bir türlü mutlu edememek bizi mutsuz ediyor.aile huzurumuzu bozuyor.eşimle ilişkilerimiz bozuluyor.neyapmalıyız
Yukarı Dön
goncasensozen Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 23
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mar 2010 Saat 14:14
Merhaba,

Dilerseniz bu sorunuzu Özlem Mestçioğlu'na yönlendirebilirsiniz. Çünkü benim uzmanlığım yetişkinler konusunda. Özlem Hanim size daha detayli bilgi verecektir.

Sevgiler
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.