Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Tanışma / Muhabbet > Online Sohbet
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Online Sohbet...
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Online Sohbet...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 422423424425>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
yldylz54 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 8
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yldylz54 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Haz 2017 Saat 17:09
   Selamün aleyküm bir sorum olacaktı. Kadir Bey'e nasıl resim atacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.

Yukarı Dön
zehrakoçhisar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 3
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı zehrakoçhisar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Eyl 2017 Saat 12:08
Merhaba arkdaslar 
zehra koçhisar
Yukarı Dön
elvin24 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 529
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı elvin24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Eyl 2017 Saat 12:33
Merhaba 🤗
Yukarı Dön
Haticee Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 4
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Haticee Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Şub 2018 Saat 03:07
Kimse YÖK mü kapandı mı bu site
Yukarı Dön
Srskum Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Srskum Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Eyl 2019 Saat 17:13
Merhabalar herkese yeni üye oldum:)  Dr. Kadir beyin bahsettiği gaz çıkartma videosunu bulamadim yardımcı olabilecek biri var mi acaba?
Yukarı Dön
Gamze Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dora'nın annesi

Puanlar: 12808
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gamze Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Eyl 2019 Saat 20:55
Orjinalini yazan: Srskum Srskum Yazdı:

Merhabalar herkese yeni üye oldum:)  Dr. Kadir beyin bahsettiği gaz çıkartma videosunu bulamadim yardımcı olabilecek biri var mi acaba?

Hoşgeldiniz, aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz..

https://anneoluncaanladim.com/goruntulu-roportaj/391/bebegim-nihayet-dogdu-ama-panik-haldeyim%20

<a href="http://evimizelimizde.blogspot.com.tr/">http://evimizelimizde.b
Yukarı Dön
Nehiraksoy Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 115
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Nehiraksoy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Kas 2019 Saat 12:34
Merhana kadir tuğcu beye tahlil sınuçlarını masıl gönderebilirim bulamadım yardımcı olur musunuz?
Yukarı Dön
Musiroz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 60
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Musiroz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Kas 2019 Saat 13:52
Aynen bende uğraşıyorum resim nerden yükleniyor acaba
ozlemusiraç
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 422423424425>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.