Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Orta kulak iltihabı
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Orta kulak iltihabı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Irmk Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Irmk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Kas 2021 Saat 21:40
Hocam biz ameliyat yaptırmak istemediğimizi doktora söyledik karar sizin ama kulak içindeki sıvıyı hatta sıvının içindeki baloncuğu size gösterdim şuanda öztaki borusu tıkalı ve zar a oksijen gitmiyr kendiniz bilirsiniz dedi.oğlumun kulağında hiçbir ağrı yok ama işitme testi ve kulak zarı titretişim testinde sol kulakta %22 sağ kulakta%27 işitme kaybı çıkmıştı 2 gündür buruna iliadin damla kullanıyrz bunun dışında yapmamız gereken bi şey var mı 🙏
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 95643
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Kas 2021 Saat 03:51
SAKIN o sahtekara inanmayin!! Meslek hayatim boyunca bir hastami bile bu ameliyatlara gondermedim...
Hicbir hastamda da boyle bir problem olmadi! 
Bunlar resmen DOLANDIRICI! Bunlardan uzak durun. En kotu durum bile, sadece Iliadin damla ile hallolur. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2021 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.