Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Bebek Bakımı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - pişik...
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konupişik...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
özvet Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 22
Mesajın Direkt Linki Konu: pişik...
    Gönderim Zamanı: 28 Ağu 2008 Saat 11:08

merhabalar... 2 aylık bebegim var...pişik oluyor... bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim... şimdiden herkese tesekkürler..

Yukarı Dön
iremnur Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1054
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağu 2008 Saat 11:18
sıcaklardan oluyordur bence ıslak mendiller yerine sıksık yıka yeni doğan bebeklere uygun pişik kremini herzaman sür benim kızımın da oluyor yediklerininde etkisi olabiliyor tabi benim kızım büyük herşeyi yiyor ama senin bebeğin emiyordur herhalde sık yıkamak en iyisiSmile
Yukarı Dön
DENİZKIZI Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 5319
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağu 2008 Saat 11:24
ıslak mendil kullanmamanı tavsiye ederim sıcaklarda kalitelide olsa sıcaktan pişik yapıyor ılık suyla yıka canımSmile
Yukarı Dön
edipoyraz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 110
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağu 2008 Saat 16:00
bencede ıslak mendil kullanma. Benim oğlum 1 yaşında ben doğduğundan beri hiç ıslak mendil kullanmadım. her zaman ılık su yaptım vede pamukla sildim. Şimdi de sürekli yıkıyorum ılık su ile. Bence sende bu şekilde yapabilirsin...Smile
Yukarı Dön
oğuzkağan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2960
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ağu 2008 Saat 15:20
ıslak mendil yerine yıkamayı dene.birde altına her temizlikten sonra ya pişik kremi veya bebe yağı kullan pişiğe iyi geliyor
[
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ağu 2008 Saat 15:32
Evet arkadaşlarıma bende katılıyorum yıka en iyisi yıkamak zaten yaz..Benim kızım kış bebeğiydi ama ben onun için bi tas almıştım ılık su yapıp pamuğu ıslatıp sidim hep ama tasın içine sokmadım suyu pamuğa döktüm.Birde ilk zamanlar her açışımda azda olsa sürdüm pişik kremi yumuşak tutsun diye,altınıda sık değiştirirdim zaten sürekli kaka yapıyoduLOLBiz hiç pişik olmadık sadece bir kez o zamanda dışardaydık yalnızdım hemen açamadım ondan oldu..
Yukarı Dön
nilay Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

"Maviboncuk'un Annesi..."

Puanlar: 10862
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ağu 2008 Saat 15:36
arkadaşlarıma katılıyorum bide altını kapatırken iyice kurula hiç ıslak kalmasın tenleri çok hassas olduğundan herşey dokunabiliyor geçmiş olsun canım, iyi bir pişik kremi kullanmanı da tavsiye ederim
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ağu 2008 Saat 15:41
evet Nilaycım hakısınThumbs%20UpBen şu kutu ipek mendiller var onlardan almıştım sildikten sonra onla kuruluyodumBig%20smileay özlemişim canım çekti arada küçülseler bi günlüğüneLOL
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.