Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

kreş öğretmeni kötü mü davranıyor???

Nereden Yazdırıldığı: Anne Olunca Anladım
Kategori: ARŞİV
Forum Adı: Klinik Psikolog Gonca Şensözen
Forum Tanımlaması: (ARŞİV) Sorularınız ve cevapları... (ARŞİV)
URL: http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=23119
Tarih: 29 Mar 2024 Saat 11:13

Konu: kreş öğretmeni kötü mü davranıyor???
Mesajı Yazan: ceydadefne
Konu: kreş öğretmeni kötü mü davranıyor???
Mesaj Tarihi: 01 Nis 2010 Saat 14:54

merhabalr..kızm 5 yaşında..2,5 yaşından berı kreşe devam edıyor 2okul değiştirdik 2yıldır bu okulunda ama her yıl öğretmen değişiyor..aynı öğretmenle devamedemedı..son öğretmeni 1yıldır aynı..genelde okula severek gıdıyor.her akşam evde öğretmencılık oynayıp öğretmenın taklıdını yaptığı için okulda gun boyu ne olup bıtıyor görüyoruz:)bu aralar evdekı oyunlarda öğretmenrolünü biraz sert sürekli bağıran ve kafamıza vurarak uyaran bir öğretmen rolü oldu..öğretmenıne anlatım ..aynı akşam eve gelınce okul nasıl geçti deyınce söyleyemem öğretmenıme söz verdım dedı ve ağladı..noldu anlatırmısın dediğimde öğretmen kamaradan görmüş(öğretmenı bı ara geç yattıklarını falan  kamardan gördüm geç uyudunuz falan dıyordu)  okulda öğretmenın kafaya vurduğunu söylemişssın deyıp kızıma sen herşeyı evde anlatıyorsun sana ceza ayakta kal oturma demiş bırdaha anlatmayacağına söz verrısen oturabılırısn demiş????kaç öğretmen değiştiridi hiç bir öğretmenı hakkında böyle birşey söylemedı..ve öğretmenını de çok sevıyor..ne yapmalıyım?yanı neyı nasıl yaparsam doğru yapmış olurum..

-------------

Cevaplar:
Mesajı Yazan: goncasensozen
Mesaj Tarihi: 20 Nis 2010 Saat 00:53
Önemli bir konu. Üzerinde durmak lazım.

Konunun uzmanı Özlem Mestçioğlu ya da Yıldız Han. Sorunuzu onlara yönlendirirseniz, dha sağlıklı olacaktır.

Saygılar

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat