Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

ch..co nun bebek bakım çantasını kullanan var mı?

Nereden Yazdırıldığı: Anne Olunca Anladım
Kategori: Genel Konular
Forum Adı: Bebek Bakımı
Forum Tanımlaması: Bebek Bakımı
URL: http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=33163
Tarih: 19 Nis 2024 Saat 02:23

Konu: ch..co nun bebek bakım çantasını kullanan var mı?
Mesajı Yazan: lagrima
Konu: ch..co nun bebek bakım çantasını kullanan var mı?
Mesaj Tarihi: 03 Şub 2012 Saat 22:31
chi....... bebek bakım çantasını almayı düşünüyorum, tek tek alsam daha pahalı oluyor çünkü. kullanan var mı yeni doğan için? çantanın içinde şampuan, pişik kremi, pudrası, temizleme mendili, sabunu var. fiyatı 45 tl artı ücretsiz kargo. ayrıyetten de güneş kremini almayı düşünüyorum.. çantasıda hediye kullanışlımı çanta bilmiyorum tabi ve ürünler hakkında da fikrim yok! 
sebamed mustela çok pahalı öyle setleride yok ayrıca.
c...........hakkında düşünceleriniz nedir?

-------------
Rabbim sana emanet!!

Cevaplar:
Mesajı Yazan: beria
Mesaj Tarihi: 03 Şub 2012 Saat 23:01

çantadan ben memnun kalmadım, çok dar, bir arkadaşta yan tarafta fermuarla bağlanan portatif bir ek gördüm, o da hiç şık değildi...

ürünler hakkında bir şey diyemem, diyeceğim, çocuk heyecanına pek uçmamak...ben uçtum tosladım...:) hiç gerek yokmuş...
 unutmadan yenidoğan ıslak mendili güzeldi...Thumbs Up

-------------
hadd bildirmek değil haddimi bilmektir, amacım...

Mesaj Tarihi: 04 Şub 2012 Saat 22:20
yok bir kereye mahsus çantasıda oldugu için alacagım sonra bebedor dalin johonson baby falan alırım sanırım. çantasını ben gördüm beğendim aslında.

-------------
Rabbim sana emanet!!

Mesajı Yazan: MaRaL
Mesaj Tarihi: 04 Şub 2012 Saat 22:23
ben almadim ama boyle setler genelde hevesle aliniyo kullanilmiyo içindekiler

-------------
">
http://lilypie.com">

Mesaj Tarihi: 04 Şub 2012 Saat 22:31
içindekileri kullanmıcaksam nie alıyım :D gerekli olan şeyler değil mi bunalr :D

-------------
Rabbim sana emanet!!

Mesajı Yazan: hilal
Mesaj Tarihi: 04 Şub 2012 Saat 22:33
Ben burdaki yarışmadan kazandımBig smileLOLLOLLOLLOLama oğlum büyüktü artık pudrasıydı yağını kullanmadım diye diğerlerinede yazık olur bebeğim bi daha olur kullanırım dediydimLOLLOLLOLLOLLOLnerde bebek nerde benLOLLOLyani öyle evde duruyor halaTongueyakın bi arkadaşım doğum yapacak belki ona götürürürm,burdan hatırası var diyede kıyamıyomLOLama çantayı kullandım,bayada memnun kalmıştım yaniBig smile

-------------
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...

Mesajı Yazan: yasemin
Mesaj Tarihi: 04 Şub 2012 Saat 23:30
bende buradaki yarismada kazandim hilal hanim yazdim da sildim diLOLo yazdiklairnin hepsini biz almistik cantasi yengeme nasip oldu ama icindekileri hala kullaniyomLOL

-------------

Mesaj Tarihi: 04 Şub 2012 Saat 23:38
niye sildinki,ayıpmı günahmıLOLLOLLOLLOLLOL

-------------
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...

Mesaj Tarihi: 04 Şub 2012 Saat 23:49
hafiz sen sus turkiye konussunLOLgunah sa ne yapcan ne yapcan dövcenmi beni gel döv beni sev beniLOL(panik anne)LOLLOLay unutamiyom bu lafi LOL

-------------

Mesaj Tarihi: 05 Şub 2012 Saat 00:10
ne bilem sildim deyinceLOLLOLLOLLOLLOLben hala öyle olduğuna inanıyorum görücez bakalımLOLLOLLOLLOLniye bunları burda konuşuyoz acepLOLLOLLOLLOL

-------------

Mesaj Tarihi: 05 Şub 2012 Saat 00:14
LOL
Orjinalini yazan: hilal hilal Yazdı:

ne bilem sildim deyinceLOLLOLLOLLOLLOLben hala öyle olduğuna inanıyorum görücez bakalımLOLLOLLOLLOLniye bunları burda konuşuyoz acepLOLLOLLOLLOL
seni görunce aklima geliyor hemide guluyom su anLOLLOLsen hala aynimi dusunuyon pes artik LOLLOL

-------------

Mesaj Tarihi: 05 Şub 2012 Saat 00:21
ewtLOLani kanıtLOLLOLLOL

-------------

Mesaj Tarihi: 05 Şub 2012 Saat 12:37
burda yarışmadamı düzenleniyor hımmm iyiymiş..

-------------
Rabbim sana emanet!!

Mesajı Yazan: Şehnaz
Mesaj Tarihi: 06 Şub 2012 Saat 00:45
canım ben o markanın tüm ürünlerini kullandım hepsindende çok memnun kaldım. Şampuan saçta çok çabuk aktığı için hiç konak olmadı. Her banyodan sonra yağlardım pullanma ve kuruma olmadı. En önemliside pişik kremi muhteşem. Oğlum hiç pişik olmadı. Ama sana tavsiyem altını asla hazır ıslak mendillerle silme. Hersefer ılık su hazırla ve pamukla sil. Bu ürünün çantası çok acaba sen hangisini diyorsun.

-------------
Yaşama Sebebim Canım Oğlum Seni Çok Seviyorum

Mesaj Tarihi: 06 Şub 2012 Saat 00:50
bu arada saydığın ürünlerin hepsi için bu fiyat gayet ucuz(eğer orjinal boydalar ise). Çantada bir işine yarar al bence. Eğer ufak bi çantaysa o bile lazım oluyor. Sağlık ocağına aşıya giderken felan öle küçük çanta ihtiyaç oluyor.

-------------

Mesaj Tarihi: 06 Şub 2012 Saat 19:11
Orjinalini yazan: Şehnaz Şehnaz Yazdı:

canım ben o markanın tüm ürünlerini kullandım hepsindende çok memnun kaldım. Şampuan saçta çok çabuk aktığı için hiç konak olmadı. Her banyodan sonra yağlardım pullanma ve kuruma olmadı. En önemliside pişik kremi muhteşem. Oğlum hiç pişik olmadı. Ama sana tavsiyem altını asla hazır ıslak mendillerle silme. Hersefer ılık su hazırla ve pamukla sil. Bu ürünün çantası çok acaba sen hangisini diyorsun.

...................................

bu çanta ve ürünler işte. 200 ml ürünlerin hepsi yanlış hatırlamıyorsam sormuştumda.

-------------
Rabbim sana emanet!!

Mesaj Tarihi: 07 Şub 2012 Saat 08:14
Orjinalini yazan: lagrima lagrima Yazdı:

Orjinalini yazan: Şehnaz Şehnaz Yazdı:

...................................

bu çanta ve ürünler işte. 200 ml ürünlerin hepsi yanlış hatırlamıyorsam sormuştumda.

Evet baktım şimdi gerçek boyutları 200 ml bence ucuz almanı tavsiye ederim. Ben en son iki sene önce aldığım pişik kremine 12.00 tl vermiştim. 

-------------

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat