Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Biontech

Nereden Yazdırıldığı: Anne Olunca Anladım
Kategori: Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
Forum Adı: Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
Forum Tanımlaması: (Sorularınız ve cevapları)
URL: http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=69324
Tarih: 28 Mar 2024 Saat 11:09

Konu: Biontech
Mesajı Yazan: aslhn
Konu: Biontech
Mesaj Tarihi: 07 Nis 2021 Saat 23:18
Hocam merhaba 3 gun önce biontech asi oldum ancak aklıma takılan bir kaç soru var cevap verirseniz çok sevinirim
1- 8 ve 2,5 yaşında çocuklarimin asi olduğum gün hapsuruk, 37,5 i geçmeyen ateş, burun akıntısı vardı Coronamidir, 
2-asi yaptirdiktan sonra çocuklarda Corona varsa eğer bizim bu sreci nasıl geçiririz
3- az önce binhaber sitesinde okudum biintech asi olmadan önce covid olmadiginizdan emin olun diyor, iyi de bize herhangi bi test yapılmadı eğer covidsek aşı ile birlikte çok mu ağır atlatırız teşekkür ederim 

Cevaplar:
Mesajı Yazan: Dr.KadirTugcu
Mesaj Tarihi: 08 Nis 2021 Saat 00:30
1- Kimse bilemez.. Piyangodan ne cikarsa. Enseyi karartmayin, kuyrugu dik tutun yeter! 
2- Asi, Coronavirus'un replikasyon donemini bitirmeden daha once etki edecegi icin, hasta olamazsiniz. 
3- Tabi canim tabiiii, Butun dunya aptal, bir tek kiymeti kendinden menkul Turk doktorlari ve ulemasi
cok akilli!!  Bizlerde USA Arizona'da BionTech asisi olduk, Test filan yapilmadi. Resmen k..indan uydurmus!
Turk doktorlari, daha RNA ile DNA arasindaki farki bilmiyorlar, nerede kaldi boyle bir konuda fikir beyan etmek! 
Beyni YOK, fikri VAR! 

Mesajı Yazan: chora
Mesaj Tarihi: 08 Nis 2021 Saat 17:15
hocam abd de yaşayan bir Türk eczacı aşı yapmaya başlamış gezici arabası ile ,dün akşam O söylemişti test yapmadan aşı yapmıyoruz diye .Oraları da karıştırıyor bizimkiler  Wink 

-------------
sevgiler

Mesaj Tarihi: 08 Nis 2021 Saat 18:43
Ne olacak!! Amerika'da olsa bile sahtekarlik damarlarina islemis!! 
O "test" icin ne kadar "UCRET" talep ediyormus???  
Allah bilir, yaptigi asi bile sahtedir. 
Amerika'da, ancak Lisans sahibi eczacilar asi yapabilirler.  O eczaci, asi yaptigi kimselere nasil bir BELGE
 veriyormus, bir sorun. 

Mesaj Tarihi: 09 Nis 2021 Saat 14:22
evet lisansı almış, Türklerin yoğun olarak yaşadığı bir yer ismi söyledi orada yapmaya başlamış ,gezici bir arabası vardı onun içinde yapıyor ambülans gibi birşey, test ücreti bilinmiyor tabi ki bahsetmedi ,ama pozitif olanlara yapılamayacağını daha kötü olabileceğini söyledi .Türkler her yerde öğrendikleri gibi yola devam ediyor anlaşılan hocam LOL 

sayfa sahibi arkadaşın anlayışı için tşk ederim. Daha fazla vaktinizi almamak adına burada sonlandırıyorum .kendinize iyi bakın .sevgiler 

-------------
sevgiler

Mesaj Tarihi: 09 Nis 2021 Saat 19:38
Benim 2004'deki "Bebeklerin  gaz problemi" isimli makalemi CALIP, bugunku Hurriyet gazetesinde yayinlayan
 doktoru okudunuz mu?? 

Mesaj Tarihi: 10 Nis 2021 Saat 12:00
Okudum hocam harfi harfine aynı ,hatta noktası virgülüne kadar adına da baktım. Unutmayalım dimi böylelerini ,V ile başlıyor ismi .

-------------
sevgiler

Mesaj Tarihi: 10 Nis 2021 Saat 18:03
Aynen. 

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat