Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Biontech ve Emzirme

Nereden Yazdırıldığı: Anne Olunca Anladım
Kategori: Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
Forum Adı: Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
Forum Tanımlaması: (Sorularınız ve cevapları)
URL: http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=69776
Tarih: 19 Nis 2024 Saat 01:55

Konu: Biontech ve Emzirme
Mesajı Yazan: Fertu
Konu: Biontech ve Emzirme
Mesaj Tarihi: 10 Haz 2021 Saat 23:20
Hocam oğlum 19 aylık emziriyorum.Aşı için sıram geldi.Biontech vurulmak istiyorum.7 ay önce ailecek kovid-19 geçirdik. Fikrinizi almak istiyorum. Emziren anneler için Sinovac mı? Biontech mi?

Cevaplar:
Mesajı Yazan: Dr.KadirTugcu
Mesaj Tarihi: 11 Haz 2021 Saat 09:50
Hangisini bulursanız.. Tercih etme lüksünüz varsa, BionTech tercih ederim.

Mesajı Yazan: Yusef
Mesaj Tarihi: 11 Haz 2021 Saat 11:58
Burda nasıl mesaj paylaşırım.mesajım görünüyorum onuda bilmiyorum. Acil soru sormam gerek lütfenn 

Mesaj Tarihi: 11 Haz 2021 Saat 12:08
Çok özür diliyorum. Başka türlü beceremedim. Affınıza sığınıyorum. Merhaba kadir hocam erkek 4. 5 yaşında oğlum dünsabah kahvaltıdan önce ben iyi değilim diye geldi yanıma biraz solgundu. Sonra kucağıma aldım. Çok hafif nemlendi bir an. Sonra kucağıma aldım. Karnını doyurdum normal devam etti. Bir sıkıntısı yoktu. Dün bir devlet hastanesi nde kan tahlili yaptırdım. D vit yüksek çıktı. 143.diğer değerleri normal. Sadece feritini düşük. 10 gün kadar önce d vit ampül içirmiştim. Hastanelere gitmeye korktuğum için ölçüm yaptırmamıştım. Bir yıl önce de 1 ay ara ile 2 tana vermiştim. Çok korkuyorum hocam yanlış yaptım. Şimdi hastane deki doktor ne der bilmiyorum ama siz ne derseniz onu yapıcam. Lütfenn yarfımCryCryCryçok panik haldeyim

Mesajı Yazan: Dr.KadirTugcu
Mesaj Tarihi: 11 Haz 2021 Saat 14:55
150'ye kadar hiçbir tehlike yoktur, hiçbir araz da vermez.. SAKIN Türk doktorlarının gazına gelmeyin. Bir 
sene D vitamini vermeyin. Bir sene sonra tekrar ölçüm yaptırıp, bana yazın.
Başka bir şey yapmanız da gerekmez. 

Mesaj Tarihi: 11 Haz 2021 Saat 15:08
Hocam Allah razı olsun sizden içime su serptiniz🙏🙏

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat