Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Ense ağrısı

Nereden Yazdırıldığı: Anne Olunca Anladım
Kategori: Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
Forum Adı: Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
Forum Tanımlaması: (Sorularınız ve cevapları)
URL: http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=74520
Tarih: 29 Mar 2024 Saat 15:08

Konu: Ense ağrısı
Mesajı Yazan: DERTLİMOMY
Konu: Ense ağrısı
Mesaj Tarihi: 07 Ara 2022 Saat 20:35
Hocam merhabalar önce, 4 yaş 20 kilo ve 110 cm olan oğlumun bir senedir ara ara ense kısmı ağrıyor, göz altlarıda morarsı dr geniz eti var gözaltı morluğu ondan  ama ağrı enseye vurmaz dedi, aneztezili mr cekelım diye önerdi ama benım gözlemlerim aşırı bir ağrıması yok ağlamıyor ağrıyo dediği zaman oyununa devam edıyor ve aradada saniyelik ürpermeleri oluyor bir gıdıklanma geliyo dıyo, beyınle alakalı olabilirmi hocam cok korkuyorum 😔 ne yemek ne uyku ama bariz bişe olmadığı aneztezi konusunda da cesaretım yok, yol gösterırmısınız lütfen 🙏 

-------------
dertlimomy

Cevaplar:
Mesajı Yazan: Dr.KadirTugcu
Mesaj Tarihi: 08 Ara 2022 Saat 02:41
Goz alti morlugu ile Geniz etinin hicbir baglantisi yoktur. Uydurma bilgi.
Bu tip agriar,daha ziyade Goz bozukluklarinda olur, bir Goz doktoru gorsun. Gozluk gerekebilir. 

Mesaj Tarihi: 08 Ara 2022 Saat 09:10
hocam valla içimi rahatlattınız tesekkur ederım. dr beyin tümörü riskini elememız lazım dedi başının arkası ağrıyınca direk.başka hiçbir secenek yokmu yanı dedımmr cekelım dedı .bende cok korkuyordum uzun zamandır

-------------
dertlimomy

Mesaj Tarihi: 08 Ara 2022 Saat 19:09
Tam bir dolandirici. Sizi korkutarak dolandirmaya calisiyor! 
Cocuklarda Beyin tumorleri zaten cok nadirdir ve oldugunda da, cogunlukla, "Arka Fossa" tumorleri seklinde
 olurlar. Bu tumorun de ilk bulgusu; denge bozukluklari dir. 
Turk doktorlarini ciddiye almayin. 

Mesaj Tarihi: 08 Ara 2022 Saat 19:18
Peki hocam 4 yaşındakı bır cocukta denge bozukluğunu nasıl anlarız. Yani koşup oynarken tabıkıde düşüp kalkıyo hareketli oldugu için ama cokta aşırı değil yani. Bırde hocam arada başım dönüyor dıyor muhtemelen gözle alakalı olabılır içimi rahatlattınız hocam cok tesekkur ederım

-------------
dertlimomy

Mesaj Tarihi: 08 Ara 2022 Saat 20:38
Devamli, bir yerlere tutunarak yurur. Diger bulgulari anlatmama gerek yok. 

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat