Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Burundan nefes alamama

Nereden Yazdırıldığı: Anne Olunca Anladım
Kategori: Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
Forum Adı: Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
Forum Tanımlaması: (Sorularınız ve cevapları)
URL: http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=75913
Tarih: 29 Mar 2024 Saat 18:03

Konu: Burundan nefes alamama
Mesajı Yazan: fethiyeakiiiin
Konu: Burundan nefes alamama
Mesaj Tarihi: 19 Mar 2023 Saat 01:41
Hocam iyi akşamlar oğlum 4 yaşını doldurdu 22aralıkta hafif ateşi çıktı sesi kısıldı onun ardından burun tıkanıklığı kaldı 2,5aydır çocuğum resmen burnundan nefes alamıyor konuşması bile genizden yemek dahi tıkalı olduğu için zor yiyor gece nefes alamadığı için resmen sıçraya sıçraya uyuyor iki kez oldu doktora götürdüm bugün de hava verdi ben bille muayene ederken üzüldüm ya çocuk nefes alamıyord dedi avamys burun spreyi ve levmont çigneme tablet verdi bu iyi gelir çocuk rahat nefes alır dedi geçmezse KBB ye götür geniz eti olabilir yada tetikleyen alerjik birşey nasıl olacak bilmiyorum am nefes alamaması beri gerçekten üzüyor sağlıklı uyku uyuyamıyor yemek yiyemiyor siz bir yol gösterseniz hocam cold mix 2şişe bitirdim iliadin damla kullandım yazılarınızdan yolu çıkarak ama hiç bir fayda etmedi iyice moralim bozuldu o ilaçları da kullanmak istemiyorum ama belki rahatlar mı ya hiç geçmezse diyede kararsız kaldım 

Cevaplar:
Mesaj Tarihi: 19 Mar 2023 Saat 02:45
Hocam cevabınızı bekliyorum 

Mesajı Yazan: Dr.KadirTugcu
Mesaj Tarihi: 19 Mar 2023 Saat 18:53
SAKIN o ilaclari kullanmayin, yarattiklari SAHTE iyilik hali sizi aldatmasin, sonrasi daha kotu olur.
"Sahtekarligin 3 Safhasi" yazimi okumadiniz mi?
Serum fiz, ColdMix ve gerekirse, iliadin damla kullanin.
Bu yaz denize sokun, 1 gunde iyilesir. 

Mesaj Tarihi: 19 Mar 2023 Saat 20:00
Hocam bendekullanmak istemiyorum zaten ama ne yaptıysak geçmiyor bildiğiniz burundan nefes yok konuşma yemek  uyku herşeyi etkiliyor eşim kızıyor yazık çocuğa zor nefes alıyor yani birşeye alerjisi olduğu için geniz eti şişiyormuş peki hocam geçermi sürekli böyle mi olacak 

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat