Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum / AOA Hakkında > "Anne Olunca Anladim" hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - program için mail atalım arkadaşlar lütfen
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuprogram için mail atalım arkadaşlar lütfen

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 6>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mine Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3462
Mesajın Direkt Linki Konu: program için mail atalım arkadaşlar lütfen
    Gönderim Zamanı: 01 Nis 2011 Saat 23:11
Merhabalar Haluk Bey, Hülya Hanım, programa ve sitemize emeği geçen birbirinden değerli yöneticiler
4 yıl olacak kızımın doğumuyla tanıştım A.O.A programıyla hem kızım için hem benim için büyük bir şansdı Hülya Hanım
programınız ve forumumuz sayesinde çok iyi bir anne olduğuma yürekten inanıyorum bunun için ne kadar teşekkür etsem az minnetimi anlatacak söz bulmak çok zor
bu formatta yayın yapan bir kaç programa rast geldim ama ısınamadım hiç birinde samimiyet yok gibi geldi robot gibi tekrarlanan aynı sorular aynı cevaplar hiç birinde yoktu Hülya Hanımın birşeyler öğrenip insanlara, annelere bir şeyler verebilmek çabası, azmi, tatlı sesi, güler yüzü
forumda yüzlerce üyemiz var üye olmayıp destek veren tekrar yayın isteyen binlerce anne vardır eminim
Hülya Hanımı tekrar ne zaman göreceğiz ekranlarda bunun için ne yapabiliriz elimizden ne gelir
sanırım görüşmeler var bizde bir şeyler yapsak mailler yağdırsak sesimizi duyursak bize bir yol bir ışık gösterin yapalım lütfen

Düzenleyen mine - 04 Nis 2011 Saat 13:07
<a href="http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&title=program-icin-mail-atalim-arkadaslar-lutfen">http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&tit
Yukarı Dön
Hülya Yıldırım Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Puanlar: 83
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Nis 2011 Saat 12:28
Merhaba,
Duyarlı ilginiz için teşekkür ederim.
Bir tek annenin bile yaptıklarımızdan yararlanması, yaptıklarımızı anlaması benim ve ekibim için çok çok önemli...

“Anne Olunca Anladım” adlı bu projeye başından beri, kızım Duru’ya gösterdiğim sevgi, ilgi ve hassasiyetleri gösterdim ve hep birlikte bugünlere geldik...
2007 Ocak ayından beri sitemizle ve televizyon programımızla birbirimizi ve çocuklarımızı birlikte büyütüyoruz; tabii 2005 yılından beri Akşam Cumartesi Eki’ndeki gazete sayfamızı da unutmamak gerek.
Bütün bunlar gerçekleşirken, 165 ülkede bilinen bu harika Proje’nin enerjisini ve ruhunu korumak üzere ilkelerimize, anne olmaya, bebek-çocuk olmaya, insan olmaya, aile olmaya sadık kaldık...

TV dünyası ise kaygan bir zemin; ben ise sırf TV programı yapmış olmak için “AOA”yı  yapmak istemem. Samimiyet ve farkındalıkla yapmak isterim yaptığım her şeyi... Sanırım sizin ve birçok annenin ekranlardaki onlarca taklidimizde arayıp da bulamadığı şeyler de bunlar... Bugüne kadar 5 kanalda 400’ü aşkın yaptığım canlı yayın da içime sinmiş programlar... Ve böyle de olmalı, diye düşünüyorum.

Birtakım şansızlıklar da oldu tabii, yönetim değişiklikleri, satışlar vb. bizim programımızı da ekledi... En son yer aldığımız kanal olan Cine5 Elcezire’ye satıldı örneğin, haber kanalı oluyor.

Yaz sonundan beri atv, TRT 1 ve Beyaz TV ile görüşüyoruz: Hepsi de “Anne Olunca Anladım” programına sıcak bakıyorlar. İş bir tek, yayın akışlarında her gün 1-1,5 saat bize yer bulmalarına kalıyor. Kanalların öncelikleri var tabii... Bakalım...

Bu kanallar dışında, programımız Kanal D, Show TV, Star, Fox, TNT, Kanaltürk, Tv8’e de pekala uyar; fakat TV yöneticilerinin bizim programımızın değerinin pek farkında olduklarını düşünmüyorum. Daha doğrusu, annelerin bir ünlünün programını izledikleri kadar, “Anne Olunca Anladım”ı izlediklerine inanmıyorlar sanırım.  

Bu arada, biz anneler ne yapabiliriz, diye soruyorsunuz; bizler, biz anneler çok şey yapabiliriz. Dünyayı bile değiştirebiliriz istersek... Değil istediğimiz TV programını uygun bir kanala taşımak... Fakat önce istemek, sonra da emek gerekiyor her şey için...

Yanlış hatırlamıyorsam, sevgili moderatör arkadaşlarımızdan Duygu, geçtiğimiz sonbaharda “Cine5’e mail atalım” diye çağrıda bulunmuştu; 5-10 kişi destek oldu kendisine, o kadar... Sonra da kanal satıldı zaten... Meselenin hükmü kalmadı.

Oysa, gerçek bir değişim hedefleniyorsa, sitemizi kullanan binlerce anne bu tarz aktivitelere gönül ve eylem koyabilmeli... “Yok ben, ne verilirse onu alırım, gerisine de karışmam, zaten işim gücüm başımdan aşkın” deniyorsa o başka tabii; aylar böyle geçiveriyor işte...

Ben de Proje’nin Gazete, Site ve TV ayakları için elimden gelenin en iyisini yapıyorum...

Duyarlı yaklaşımınız için tekrar teşekkür ederim...

Tüm anne arkadaşlarıma sevgilerimle...

Hülya Yıldırım
Yukarı Dön
peperutka Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 6954
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Nis 2011 Saat 12:40
Hakkımızda hayırlısı olsun

Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. Ben kalbimden '' ÖKÜZ '' çıkardım hey yavrum hey :))
<
Yukarı Dön
mine Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 3462
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Nis 2011 Saat 12:44
Hülya Hanım değerli cevabınız için teşekkür ederim
kendi adıma şu andan itibaren bahsettiğiniz programnıza sıcak bakan kanallara mailler atacağım umarım destek veren arkadaşlarımda olur
en başta yazmışsınız ya Duru'ya gösterdiğim sevgi ve ilgiyi projemize de gösterdim diye zaten sizi farklı yapan da buydu hem öğrenmeye hem öğretmeye bu denli hevesli gayretli oluşunuz inşaallah en yakın zamanda tekrar sizi ekranlarda görebiliriz
<a href="http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&title=program-icin-mail-atalim-arkadaslar-lutfen">http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&tit
Yukarı Dön
Kevser Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Mersin benden sorulur:)))))

Puanlar: 7222
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Nis 2011 Saat 13:01
Ben mail attım bile Big smile bakın şöyle yazdım hepsine (kopyala-yapıştır yaptım LOL)

merhaba,
ben sıkı bir "anne olunca anladım" takipçisiydim. bir süredir hiç bir kanalda izleyemiyoruz.çocuklarımızı Hülya Hanım ve çok değerli konuklarının donanımlı bilgileriyle büyütüyordum ama onlarsız kaldık :((
bebeklerimiz, geleceğimizdir. bu kadar mı kıymetsizler ki bir program çok görülüyor onlara...Düzeyli ve başlangıçtan bitime her dakikası altın değerindeki "anne olunca anladım" programını ısrarla istiyorum :)))
Yukarı Dön
HaYaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Gece Bekçisi

Puanlar: 3525
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Nis 2011 Saat 13:12
arkadaşlar mail adreslerini buraya yazabilirmisiniz sakıncası yoksa.. bende kendi adıma Programımızı tekrar ekranlarda görebilmek için elimden geleni yapmak isterim..
Yukarı Dön
HaYaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Gece Bekçisi

Puanlar: 3525
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Nis 2011 Saat 13:30
tamamdır bende yoladım Wink

Merhaba.
Ben çocuğunu en iyi şekilde yetiştirmeye çalışan bu konuda yeni bilgiler arayışında olan bir anneyim. Bu konuda uzun yıllardır takip ettiğim Hülya Yıldırım Hanımın Anne Olunca Anladım adlı programın tüm annelere ve anne adaylarına en iyi şekilde yol gösterici olduğunu düşünüyorum. Bir süredir hiçbir kanalda programı izleyemiyoruz. Yayın amacınız topluma, ülkeye faydalı olmak ise lütfen bu programın kanalınızda yayınlanmasını sağlayın.
Yukarı Dön
Siddartha Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Söylesem tesiri yok...

Puanlar: 2821
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Nis 2011 Saat 14:18
Merhaba arkadaşlar,

Programı önermek için aşağıdaki adresleri veya sayfaları kullanabilirsiniz...

TRT : aktifhat@trt.net.tr
ATV : iletisim@atv.com.tr
BEYAZ TV : info@beyaztv.com.tr

KANALD : http://www.kanald.com.tr/BizeYazin.aspx
SHOW TV : http://www.showtv.com.tr/yardim/izleyicitemsilcisi.asp
STARTV : bizeyazin@startv.com.tr
FOX : info@fox.com.tr
TNT : http://www.tnttv.com.tr/iletisim.php?subject=oneri
TV8: http://www.tv8.com.tr/s-13-0-izleyici-temsilcisi
KANALTURK : izleyicitemsilcisi@ipekmedya.com.tr

Hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederiz...

Selamlar, sevgiler...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 6>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.