Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Sık idrar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Sık idrar

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 2345>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fethiyeakiiiin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif
Puanlar: 76
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı fethiyeakiiiin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ara 2022 Saat 01:21
Çok teşekkürler hocam birde geniz akıntısı ve burun tıkanıklığı için allerset verilmişti alerjik rinit diye ben kullanmadım geniz akıntısı var kullansam iyi gelir mi gerçekten dediğiniz gibi her doktora gittiğimizde mutlaka alerji deniliyor artık inanacak duruma geliyor insan acaba diyorum ilaçlarda kullanmıyorum bide ondan mı iyileşmedi diye sorguluyorum yani bu çocuk grip olmuş denmiyor çok tıkanmış allerjik rinit nazoster allerset kullan geçer 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ara 2022 Saat 01:30
SAKIN, SAKIN boyle durumlarda, bu Turk doktorlara kanip da Allerji ilaclarini vermeyin. Butun allerji ilaclari
akintiyi koyulastirir ve hastaligin cigerlere inmesine sebep olurlar.
Bu allerji ilaclari: "Sahtekarligin 1. Safha" ilaclaridirlar. 
Sahtekarligin 3 Safhasi yazimi okuyun. 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 30 Ara 2022 Saat 01:30
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı fethiyeakiiiin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Oca 2023 Saat 13:27
Hocam iyi günler geçen gecirdiğimiz rahatsızlık sonrası öksürüğümüz başlamiştı ilk etapta sabah kalkınca oluyordu şimdi öksürük arttı ve dolgun balgamlı gibi burunda aynı şekilde doktora gitmedik henüz ballı limon ıhlamur turp içine bal yaptım ama arttı azalma yok bricanly kullansak mı Mart'ta 4 yaş dolacak ilk defa öksürüğü oldu doktora gitmeden gecermi şimdide hep bir zatürre başlangicı deniliyor geç kalmakta istemiyorum size danışmadan olmuyor bir yol hocam
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Oca 2023 Saat 18:59
Bricanyl; oksuruk ilaci DEGILDIR! Brons genisletici bir ilactir.
Solunum sikintisi yoksa sakin kullanmayin. 

" şimdide hep bir zatürre başlangicı deniliyor"
Tabii ki derler! Turk doktorlari DAIMA bu salakca terimi kullanirlar. Bu assagilik sahtekarlar, asla Grip teshis
etmedikleri icin, eskiden her oksurene Astim derlerdi, dilleri bir yerlerine girdikten beri; bu salakca terimi
 kullaniyorlar. 

Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı fethiyeakiiiin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Oca 2023 Saat 21:20
Hocam peki bal limon ıhlamurla geçmezse ciğderlere inip zarar verir mi bide burnu uyurken ötme sesi gibi ses çıkartıyor ağzı açık uyuyor iliadin kullansam iyi gelir mi yada bu ötme sesi nasıl geçer akşam rastladım tesadüf bu şekil ses çıkarıp uyuyan geniz eti yada solunum sıkıntısı vardır tehlikeli diyor 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Oca 2023 Saat 02:58
Oksuruk zarar vermez!!! NIYE ve NASIL zarar versin? 
Oksuruk; savunma mekanizmasidir. 

"bu şekil ses çıkarıp uyuyan geniz eti yada solunum sıkıntısı vardır tehlikeli diyor "
Al bir sarlatan daha! 50 seneden beri hic tehlikeli bir durumla karsilasmadim. 
Ayrica da, 50 seneden beri HICBIR  solunum yolu hastasini hastanelere yatirmadim.
Hastanelere yatirilanlarin tamami dolandiriliyorlar. Hastalari o hale, zaten Turk doktorlari verdikleri ilaclarla
 getiriyorlar!  "Sahtekarligin 3 Safhasi" yazimi okuyun. 
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı fethiyeakiiiin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Oca 2023 Saat 23:17
Sevgili Kadir hocam oğlumun öksürüğü baya dolgun burnuda yani balgam dolu dolgun dolgun öksürüyor ben sizin doğrultunuuzda ilerlemeye devam ediyorum ama ciğerleri kaplar korkusuda var içimde ciğerlere hasar vermesin bu balgam nasıl atılacak hocam kekik çayı dediler onu yaptım bu akşam doğru mu acaba
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Oca 2023 Saat 03:18
OKUYUN!! Okumadiginiz icin, boyle sacma sapan sorular soruyorsunuz. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 2345>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.